reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | CUMHUR İTTİFAKI BİGA BELEDİYESİ İMKANLARI İLE YAPILAN PROJELERİ İNCELEDİ |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SPOR
  • 13 Kasım 2020 - 09:22:06
CUMHUR İTTİFAKI BİGA BELEDİYESİ İMKANLARI İLE YAPILAN PROJELERİ İNCELEDİ

reklam

reklam
CUMHUR İTTİFAKI BİGA BELEDİYESİ İMKANLARI İLE YAPILAN PROJELERİ İNCELEDİ

AK Parti Biga İlçe Başkanı Veteriner Hekim Hasan Sepici ve beraberindeki AK Parti Biga İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Cumhur İttifakı Ortağı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Salih Altınkaya Biga Belediyesi tarafından Biga Belediyesinin kendi imkanları dahilinde  çalışmalarına başlanan ADAPARK,YENİCEKÖY KÜLTÜR SANAT VE BİLGİ EVİ,KORHAN KURUÇAY PARKI ve bazı yol çalışmalarını yerinde incelediler.Bu ziyaretlerde Biga Belediyesi Fen İşleri Müdürü Sariye Görgöz ve Şantiye Şefi Davut Aydın da eşlik ederek bilgiler verdiler.

İlk olarak Hamdibey Mahallesinde Kocabaş çayına paralel durumdaki 26 bin metrekarelik kamulaştırılan alanda halı saha, tenis kortu, basketbol potası ve sahamız bulunuyor.Biga Belediyesinin kendi personeli ile tamamlayacağı proje Çocuk parkları, kondisyon aletleri, sosyal tesisler, yürüyüş yolları, kamelyalı dinlenme alanlarıve peyzaj düzenlemesiyle proje prestij bir duruma gelecek.

Ardından Yeniceköy Kültür Sanat ve Bilgi Evi’ne geçildi. Proje yaklaşık 450 metrekare kapalı alana sahip olacak. İçerisinde kültür sanat atölyeleri, çocuklarımız için kütüphane, spor salonlarının olduğu bir tesis olarak hizmet verecek.Yine Biga Belediyesinin kendi imkanları dahilinde gerçekleştirdiği projede çalışmalar son hız sürüyor.

Sonrasında, Şehit Teğmen Korhan Kuruçay Parkı’na geçildi. 6800 metrekare alandaki Park projesi içinde basketbol sahası, çocuk oyun parkı ve sosyal tesis bulunuyor.

Son olarak da Çevre yolundan Siteler mevkiinin arka kısmına bağlantı olarak yapılan ve özellikle Biga Devlet Hastahanesine girecek Ambulanslar için çok büyük kolay sağlayacak ve çalışmalarına başlanan bağlantı yolu ziyaret edildi.

AK Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici”Biga Belediyemizin öncülüğünde çalışmalarına başlanan ve yakın tarihlerde halkımızın hizmetine açılacak olan projeleri yerlerinde inceledik.Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Haraket Partisi İlçe Başkanımız ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerim ile adapark,yeniceköy kültür sanat ve bilgi evi,korhan kuruçay parkı projelerini ziyaret ettik.Buradaki amacımız halkımızın projelerimiz ve belediyemizin çalışmaları hakkında daha rahat bilgi edinmesi için inceleme yapmak ve çalışan ekiplerimize kolay gelsin dileklerimizi iletmek.Başkanımız Bülent Erdoğan önderliğinde çalışan ekiplerimize kolaylıklar diliyoruz.Çalışmalarına devam edilen diğer projelerimizi de en yakın zamanda ziyaret edip ekiplerden bilgiler alacağız.Halkımıza hayırlı uğurlu olsun inşallah”dedi

MHP İlçe Başkanı Salih Altınkaya”Ak Parti İlçe Başkanımız ile bugün Biga Belediyemizin yapmış olduğu projeleri yerinde ziyaret ettik.Başkanımız Bülent Erdoğan önderliğinde çalışan ekiplerimize kolaylıklar diliyorum.Projeler yakın tarihde tamamlanıp halkımızın hizmetine açılacak.Vatandaşlarımızda rahatlıkla kullanabilecek.Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz ve Bigamızda güzel işlere imza atacağız.Yapımına başlanan projeler halkımıza hayırlı uğurlu olsun inşallah”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz