SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

CHP’nin Meclis Üyesi Adayları Belirlendi

Adaylık başvurularının son gününde listeler YSK’ya teslim edilirken; CHP’nin Biga merkezde, Karabiga’da ve Gümüşçay’da belediye meclis üyesi adayları ile il genel meclis üyesi aday listesi açıklandı.

Alper Şen’in başkan adayı olduğu CHP Biga Belediye Meclis Üyesi listesinde Erol Sezen, Duygu Tekin Elbi ve Şerif Engin kontenjan adayları olarak duyuruldu. Meclis üyesi listesi ise Ergün Tulnay, Levent Şahin, Hakan Arslantürk, Fatmanur Karcı, Levent Özcan, Ahmet Arslan, Mehmet Onur Gelmez, Ergün Liman, Nurettin Yılmaz, Pınar Karabıyık, Birol Özlenir, Rahmi Yılmaz, Samet Taşkın, Nida Kömürcü, Göksel Reyhanlı, Bilal Bıçak, İlker Çevirgen, Ahmet Uludağ, Filiz Turan, Sevim Gülşen, Aslı Bozdağ Köse ve Serhan Erkap isimlerinden oluştu.

Semih Kırbaç başkanlığındaki Karabiga Belediye Meclisi Üyesi listesinde ise Selami Yalçın konten adayı olarak dikkat çekerken; Meclis Üyesi listesi ise Ehya Girgin, Merve Akyel, Sadi Çolakoğlu, Murat Akbulut, Deniz Durak, Gülten Ertop, Mehmet Genç ve Mehmet Koyun isimlerinden oluştu.

Hasan Kırım başkanlığındaki Gümüşçay Belediye Meclis Üyesi listesinde Hüseyin Kırım kontenjan adayı olurken; Ergin Dayıoğlu, Rafet Özgen, Celal Küçük, Emine Dinçkal, Metin Kara, Uğur Orakçıgölü, Ahmet Tatlı ve Fatma Karesioğlu ise meclis üyesi aday listesini oluşturdular.

İl genel meclisi aday listesinde ise parti seçimde çıkan sonuç listesi aynen YSK’ya ulaştırıldı. Listede sırasıyla Nihal Nalça, Levent İrez, Hakkı Sezen, Rıdvan İpek ve Ahmet Emrah Coşkun yer aldılar.

SON EKLENENLER
Scroll to Top