reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | CHP’de gözler ön seçimde |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 13 Kasım 2018 - 11:56:20
CHP’de gözler ön seçimde

reklam

reklam
CHP’de gözler ön seçimde

Cumhuriyet Halk Partisi Biga İlçe Örgütü, uzun bir aranın ardından aday adaylarını üyelerle yapılacak ön seçimle belirleyecek. Ön seçim; 14 Kasım Çarşamba günü 09:00-18:00 saatleri arasında parti binasında gerçekleşecek.

İl Genel Meclis Üyeliği Adaylığı için yapılacak ön seçimde 7 aday adayı, 1727 üyenin karşısına çıkacak. Parti binasında 7 aday adayının da katılımıyla gerçekleşen kurada, oy pusulasında aday adayları; Gökhan Gür, Hakkı Sezen, Mustafa Kahraman, Kamil Ekrem Pala, Hülya Nuriye Kurt, Rıdvan İpek ve Levent İrez olarak sıralandılar.

Mart 2014 Yerel Seçimlerinde 4’üncü sıra adayı olarak çalışan Gökhan Gür açıklamasında; “Tüm aday adaylarımız değerli. Kimin seçileceğine üyelerimiz karar verecektir. Üyelerimiz nasıl bir vizyona sahip adayla temsil edilmek istiyorlarsa, seçimlerini buna göre yapacaklar. Ön seçim olmasına çok sevindiğimi de özellikle belirtmek istiyorum. Tüm üyelerimizi demokrasinin tam anlamıyla gerçekleşebilmesi için oy kullanmaya davet ediyorum. Ön seçimin partimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Veteriner Hekim Gökhan Gür açıklamasının devamında şunları söyledi:

“DEĞER KATACAĞIM”
“Partimizin il genel meclis üyeliği adayı oldum. İlçe yönetim kurulumuzda görev aldım. Mesleğim gereği köylerimizi ve köylülerimizi iyi tanıyorum. Gençliğimi bir avantaj olarak görüyorum. Eğer üyelerimiz takdir, halkımız da seçerse pasif bir il genel meclis üyeliği yapmayacağım. Köylerimize, köylülerimize, partimize değer katacağımı düşünüyorum.”

“SESİMİZ DAHA GÜÇLÜ ÇIKACAK”
“Köylerimizde en büyük sorun üretimin olmaması. Üretim politikalarının yeniden düzenlenmesi gerektiğini yüksek bir ses tonuyla Ankara’ya duyurmamız gerekiyor. Aksi halde bir süre sonra köylerimizde üretim yapan bir çiftçiye rastlamak mümkün olmayacak. Köylülerimize kolay kredi vererek, kazandıklarından fazla harcamalarına neden oldu iktidar partisi. Bu da köylülerimizin borçlanma yükünü arttırdı. Yanlış tarım ve hayvancılık politikaları sonrası ürettiklerinden kazanamayan köylülerimiz, ciddi maddi ve manevi zorluklar yaşadılar. Bu süreçleri iyi değerlendirmeli ve doğru tarım politikalarının üretilebilmesi için tarladan, ağıldan Ankara’ya sesleneceğiz. Sürekli sahadayım. Seçilirsem sesimiz sahadan, tarladan, ağıldan, ahırdan daha güçlü bir şekilde çıkacak.”

“OYLARINIZA TALİBİM”
“Değerli üyemiz, Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek, köylerimizde köylülerimiz yararına bir siyaset, Bigamız için, demokrasi mücadelemiz için aday adayıyım ve 14 Kasım Çarşamba günü partimizde yapılacak önseçimde oylarınıza talibim. Birlik ve beraberlik içinde daha aydınlık yarınlar için çalışacağız; desteklerinizle birlikte kazanacağız.”

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz