SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

CHP, BİGA’DA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI.

Çanakkale Biga İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği organizasyonda Çanakkale CHP ailesi Biga’ya çıkarma yaptı.
Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci, Umurbey Belediye Başkanı Erdal Doğan, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, Biga Kadın Kolları Başkanı Özge Elmas, Biga Belediyesi eski Başkanı İsmail Işık, Karabiga Belediyesi eski Başkanı Muzaffer Karataş ve partililerin geniş katılımları ile önce partililere ithafen konuşmalar yapıldı ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk konuşmasında şunları dile getirdi.
‘’ Sevgili partililer, öncelikle hepiniz hoş geldiniz… Göreve geldiğimiz günden bu yana istediğimiz bu etkinliği nihayetinde gerçekleştiriyoruz. İl Başkanımıza,Milletvekilimiz’e ve Belediye Başkanlarımıza bir kez daha çok teşekkür ediyorum ve hoş geldiniz diyorum.
‘’ İKTİDAR ÇOK YAKIN ‘’
CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural özetle şöyle konuştu;
Bizler seçimde bir araya gelirken, biz olacağız, birlik olacağız ve Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşıyacağız demiştik. Seçim döneminde olan çekişmeleri orada bırakıp sosyal demokrat belediyelere yakışır şekilde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Özellikle, pandemi döneminde.
Genel Başkanımız, dostlarımızla birlikte iktidar olacağız diyor. Bizim çoğalmamız lazım, yeni üyeler yapmamız lazım. Uzun zamandır yapmak istediğimiz bu etkinliği pandemi şartlarından dolayı ancak gerçekleştiriyoruz. Ve bu kez bir farklılık ile en büyük ilçemiz Biga’da yapıyoruz.
İktidara talip olduğumuzu ve bunun çok yakın olduğunu söylemek istiyorum. Hepinize çok çok teşekkür ediyorum.
‘’ ÜLKEYİ YÖNETMEYE HAZIRIZ.’’
CHP Çanakkale Milletvekili sayın Özgür Ceylan şöyle konuştu;
Ülke çok zor günlerden geçiyor, borsada ki yükselişi görüyoruz. Hızla fakirleşiyoruz. Ülke,içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı.
Bizim ilk seçimde çok acil olarak iktidar olmamız şart. Ülke yönetimini ele almamız şart. Yapacağımız reformlarla ülkeyi normal seyrine döndüreceğiz. Bundan şüpheniz olmasın.
Şu anda ülkemizde açlık, yolsuzluk ve yoksulluk var. Bunu sona erdireceğiz. Millet İttifakı olarak iktidara hazırız. Belediyelerimize çok teşekkür ediyorum. Onların çalışmaları İktidar yolunda bizlere ışık oluyor. Hepinize katılımlarınız dolayı teşekkür ediyorum.
Konuşmaların tamamlanmasının ardından geniş katılımlı esnaf ziyareti gerçekleştirildi.
Ziyaretlerin sonrasında çalışmaları paylaşmak üzere toplantıya geçildi.
Biga Belediyesi Millet İttifakı Meclis Üyeleri Alper Şen ve Ergün Tulnay meclis çalışmalarını paylaştı. CHP Biga Gençlik Kolları; İl Başkanı, Milletvekili ve Belediye Başkanlarına sosyal medya ile alakalı sunumlarını yaptılar ve toplantı belediye başkanlarının çalışmaları ile son buldu.

SON EKLENENLER
Scroll to Top