SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

CHP Biga’da eğitimler başladı

Geçtiğimiz yıl yönetim değiştiren ve yeni bir soluk kazanan CHP Biga İlçe Başkanlığı, sosyal medya alanında elini güçlendirmeye kararlı.

A’dan Z’ye Sosyal Medya eğitimi almaya başlayan CHP Biga ailesi, tüm üyelerin bu eğitimden faydalanması için kampanya başlattığını duyurdu.

CHP Biga İlçe Başkanı sayın Osman Öztürk yaptığı açıklamada şunları söyledi;

İlçe seçim dönemini geride bırakmamızın hemen ardından bu eğitimi almaya planlamıştık ancak pandemi şartlarından dolayı bir yıl gibi gecikme ile eğitimlerimize başladık. İlçe yönetim kurulumuz ve Biga Belediyesi Meclis üyelerimiz ile başlayan eğitimlerimiz önümüzdeki günlerde Kadın ve Gençlik kollarımız devam edecek. Hedefimiz seçim startını vermeden ulaşabildiğimiz kadar üyemizi sosyal medya eğitiminden faydalandırmak.

Bu platformların öneminin farkındayız. Çok geniş bir kesime hitap eden bu alanı doğru kullanmak da kullanmaktan çok daha önemli bu yüzden, hemen hemen her üyemizin bu eğitimi almasını amaçlıyoruz. Yöneticilerimizin hemen ardından üyelerimizin eğitimlerine başlayacağız. Gönül isterdi ki büyük kitleler halinde kısa sürede organize olmak ancak Covid-19 salgınından dolayı, 5-10 kişilik gruplar halinde eğitimlerimizi sürdüreceğiz.

Sosyal Medya Eğitiminden faydalanmak isteyen üyelerimiz İlçe başkanlığımıza isimlerini yazdırabilir.

SON EKLENENLER
Scroll to Top