reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | CHP ADAYI ERKEK’TEN BİGA TSO’YA ZİYARET |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 12 Haziran 2018 - 16:14:25
CHP ADAYI ERKEK’TEN BİGA TSO’YA ZİYARET

reklam

reklam
CHP ADAYI ERKEK’TEN BİGA TSO’YA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Biga İlçe Teşkilatı Başkanı Atilla Diren, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili ve 27’nci dönem CHP Çanakkale Milletvekili adayı Muharrem Erkek ile partililer 12 Haziran 2018 Salı günü saat 17.00’de Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. CHP heyetini Biga TSO’ya gelişlerinde Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl, ve Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan karşıladı.

TSO Başkanı Şadan Doğan tarafından, CHP heyetine öncelikle Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür edildi. Doğan, 24 Haziran seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ettiklerini ifade etti.

24 Haziran seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP’nin sivil toplum örgütü ziyaretleri kapsamında Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiklerini belirten CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili adayı Muharrem Erkek; “Bugünkü programımız kapsamında Biga İlçe Örgütümüz ve Belediye Başkanımız İsmail Işık ile birlikte esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Güzel ve yoğun bir çalışma süreci geçiriyoruz. Biga aynı zamanda esnaf ve tüccarların ağırlıklı olduğu bir ilçemiz. Çanakkalemiz için de önemli bir yeri var Biga’nın. Sanayicinin ve tüccarın ağırlıklı olduğu ilçemizde başarılı bir yönetim sergileyen Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şadan Doğan ve Meclis Başkanımız Melih Akyıl’ı ziyaret etmeden olmazdı. Ticaret ve Sanayi Odası’nın yatırımlar ve ekonomik alanda beklentilerini öğrenmek için buradayız. Biga’nın hangi alanda sorunları ve talepleri mevcuttur. Buna göre çalışmalarınızdan faydalanmak istiyoruz” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz