reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | CEYLAN: ÇANAKKALE’DE KADASTROSU YAPILMAMIŞ YERLER Mİ VAR? |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 24 Temmuz 2019 - 10:02:37
CEYLAN: ÇANAKKALE’DE KADASTROSU YAPILMAMIŞ YERLER Mİ VAR?

reklam

reklam
CEYLAN: ÇANAKKALE’DE KADASTROSU YAPILMAMIŞ YERLER Mİ VAR?

CHP Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale’nin kadastro problemini Meclis Gündemine taşıdı. Özgür Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un cevaplaması için Meclis Başkanlığı’na verdiği önergede, Çanakkale’de kadastrosu yapılmamış yerleşim birimlerinin olup olmadığını sordu.

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, TBMM Başkanlığına verdiği soru önergesinde Çanakkale’nin kadastro yapılmamış yerleşim yerlerini gündeme getirdi. Ceylan, kendisine ulaşan bilgiler ışığında Çanakkale’nin bazı yerleşim bölgelerinde halen kadastro işlemi yapılmadığı yönünde iddialar bulunduğunu ifade ederek, Çevre ve Şehircilik Bakanının yanıtlaması için soru önergesi verdi.

Ceylan verdiği soru önergesinde, Çanakkale’de hangi yıllar arasında kadastro çalışması yapıldığının bilgisini isteyerek, “Çanakkale’deki bütün yerleşim birimlerinin kadastro işlemleri tamamlanmış mıdır?” diye sordu.

Önergesinde, Çanakkale’de kadastro işlemleri yapılmamış ya da tamamlanmamış yerleşim birimlerinin olup olmadığını soran CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, “Ne zaman tamamlanacak?” sorusunun da cevabını istedi.

Ceylan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Çanakkale’de bazı yerleşim bölgelerinin halen kadastro işlemlerinin tamamlanmadığı yönünde bilgilerin kendisine ulaştığını ifade ederek, “2019 yılında halen kadastro işlemleri bitmemiş yerleşim yerleri var ise bunun araştırılması gerekir. Eğer böyle yerler de varsa bir an önce tamamlanmadır. Bu konunun takipçisi olacağım” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz