reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Bülent Turan: “Birinci Olamazsak Aday Değilim” |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 26 Mayıs 2018 - 19:51:13
Bülent Turan: “Birinci Olamazsak Aday Değilim”

reklam

reklam
Bülent Turan: “Birinci Olamazsak Aday Değilim”

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, yeni dönemde partisi birinci olamazsa bir dahaki dönem aday olmayacağını söyledi.

Biga’da Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği iftar yemeğine Ak Parti’nin dört milletvekili adayı da katıldı. Her bir aday parti üyeleri ile tanıştırıldı ve mikrofon kendilerine verildi. Programda konuşan Ak Parti Çanakkale Milletvekili ve yeni dönem adayı Bülent Turan iddialı cümleler kurdu. Turan, seçimlerde Ak Parti birinci parti olamazsa bir daha aday olmayacağını açıkladı.

Tören gençlik kolları başkanı Engin Tanrıkulu’nun sunumuyla başladı. İlk söz Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin’indi ve katılan herkesi selamlayarak hayırlı ramazanlar diledi.

Daha sonra aday tanıtımına geçildi. Konuklara tanıtılan adaylara söz hakkı da verilirken en çarpıcı açıklamayı Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan yaptı.

Turan konuşmasında “Ak Partimizin Çanakkale’mize ve Biga’mıza kazandırdığı yatırımlar ortadadır. Yaptığımız hizmetler bölgemizde takdirle izlenmektedir. Yapımı sona eren Biga Devlet Hastanemiz bölgede emsali olmayan bir sağlık tesisi olmuştur. Yaptığımız yollar ile Çanakkale – Bandırma güzergahı daha hızlı ve daha güvenli hale gelmiştir. Biga ilçe başkanlığımızı da çalışmalarından ötürü kutluyorum. Bu azimli çalışmalarını seçimden zaferle ayrılana kadar sürdüreceklerine inanıyorum. Eğer seçimlerden Çanakkale’de Ak Parti birinci parti çıkmazsa bir daha Çanakkale’den aday olmayacağım. Çanakkale’ye yaptığımız hizmetler ortadadır. Bu halk yapılanları görüyor ve bize yeniden görev vereceğine ve partimizi birinci sıraya taşıyacağına inanıyorum” dedi.

Daha sonra Biga TV canlı yayınında Ayhan Akkaya’nın sorularını yanıtlayan Bülent Turan “Biz Biga’mızı seviyoruz, Biga’mıza güveniyoruz. Ak Partili tüm arkadaşlarımız Biga’ya hassas davrandılar. Biz de Biga’mızın sanayisine, tarımına, insanına özel destek verme görevimiz var. Hastanemiz, okullarımız, yollarımız ile büyük iddialarımız var.” dedi.

Ak Parti Biga Eski Gençlik Kolları Başkanı ve yeni dönem milletvekili adayı Furkan Sezer ise “katılan herkese çok teşekkür ediyorum, şahsım adına da gurur dolu bir gün, Biga bu kardeşini bağrına bastı, inşallah hemşehrilerimizi Ankara’da temsil etme hakkına sahip olacağız” dedi.

Daha sonra milletvekili adayları ve teşkilat üyeleri Biga’da mahalle gezisi yaptı.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz