reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Bülent Erdoğan’dan İlk Açıklama geldi |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 1 Nisan 2019 - 05:42:31
Bülent Erdoğan’dan İlk Açıklama geldi

reklam

reklam
Bülent Erdoğan’dan İlk Açıklama geldi

Resmi olmayan sonuçlara göre Biga Belediye Başkanı olan Bülent erdoğan Sosyal Medyadan açıklama Yaptı,

Allah Hepinizden Razı Olsun

Çok kıymetli Bigalı hemşehrilerim.

Bugün yapılan mahalli İdareler Seçiminde ekibime ve bana Biga’mıza hizmet etme fırsatı verdiğiniz için, her bir Bigalı hemşehrime oy versin yada vermesin tek tek teşekkür ederim. Hepinize minnettarım. Bizlere yüklemiş olduğunuz sorumluluğun bilincinde emanetinize gözümüz gibi bakacağız, sizlere söz veriyorum.

Bu seçim süreci boyunca başta gecesini gündüzüne katan ve çalışan Bigalı hemşehrilerim başta olmak üzere; AK Partimizin İlçe Teşkilatına, Kadın Kollarına, Gençlik Kollarına, Cumhur İttifakı ile bizlere güç katan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatına, Kadın Kollarına, Ülkü Ocaklarına ve Biga’mızı yönetme onuruna birlikte erişeceğim belediye meclis üyesi arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Adaylık sürecimiz boyunca bizleri hiç yalnız bırakmayan, destekleri ile bizlere güç katan, “sözü sözümdür” diyerek bizlere olan güvenini ortaya koyan AK Parti Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan ve Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na sonsuz teşekkür ederim. Grup Başkanvekilimiz ve Milletvekilimiz ile birlikte Biga’mıza sayısız eser kazandıracağımızın inancıyla çok mutluyuz aynı zamanda heyecanlıyız.

Bizlere destekleri ile güç katan AK Parti İl Başkanımız Gültekin Yıldız, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Hakan Pınar, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanımız Gülsüm Üstün, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanımız Burak Balık ve Ülkü Ocakları İl Başkanımız Hakan İmamoğlu’na teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

En özel teşekkür de canımdan çok sevdiğim aileme. Seçim süreci boyunca bana omuz veren, güç katan sevgili eşim Feride Hanıma, evlatlarıma teşekkür ederim. Onları çok seviyorum.

Biga’mıza beş yıl boyunca hizmet eden Sayın İsmail Işık’a teşekkür eder, bundan sonra ki yaşantısında mutluluklar ve esenlikler dilerim,dedi

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz