SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BİR ŞAMPİYONLUK HİKAYESİ DÜŞÜNÜN Kİ 11 MAÇTA 2 GALİBİYET

Bigaspor cefakâr taraftar grubu Afacanlardan oynanan ve Bigaspor’un 3-0 mağlubiyetiyle sona eren Edirnespor maçının ardından Afacan Taraftar bir açıklama yaptı.

Şampiyonluk parolasıyla başladığımız sezonda bütün şehir kenetlenmişken işçisi, emekçisi, öğrencisi, esnafı gerek içeride gerek dışarıda hiçbir maç kaçırmayan kilometrelerce yol yapan arma sevdalıları olarak bu yazıyı yazma gereği duyduk.

Bir Senelerdir kemik kadrosunu korumasına rağmen ligin 17.haftasına gelinip hala oturmuş bir ilk 11 ‘ inin olmaması

Puan kayıplarının başladığı Lüleburgaz Deplasmanında her takımın her takımı yenebilme potansiyeli varken neden rotasyona gidildi ve akabinde berabere kalındı

Kötü gidişatın ateşini fitilleyen 11. haftadaki ligin dibine demir atmış Çerkezköy Deplasmanında yaşanan mağlubiyetin sorumlusunu merak ediyoruz

Ligin en önemli maçı olan evimizde oynadığımız Tekirdağ maçında 1-0 öne geçmemize rağmen skoru koruyamayıp sakatlığı bulunan oyuncuda ısrar edip gol yememize neden olan hocamızın ne yapmaya çalıştığını anlayamadık.

Deplasmanda rahat bir oyunla kazandığımız, ikinci devrenin ilk maçı olan son sıradaki Vizespor ile oynadığımız mücadelede maç 0-0 giderken en iyi performans sergileyen oyuncuyu çıkarıp yerine hali hazırda sakat olan ve sakatlığı nüksederek 80. dakikada 10 kişi kalmamıza sebep olan zihniyetten açıklama bekliyoruz

6- NEDEN KONDİSYONER ?

Yıllarca profesyonel takım altyapısında kaptanlık yapan ve Biga’mızın çocuğu olan kalemizi koruyabilecek kapasitede olan Bartu Arslan niye kadro dışı kalıyor?

Gecesini gündüzüne katıp haftada bir olan iznini bu takım için kilometre farketmeksizin Edirne’ye gelen bu taraftara bu oyun reva mıdır?

Geldiği günden beri hiçbir şekilde desteğini esirgemeyen kapı kapı gezen ZEKİ MUTLU ve SERKAN ÖZKAN ‘ ın yönetimlerine teşekkür ederiz en ufak bir hakkımız varsa sonuna kadar helali hoş olsun!

İSTİFADA BİR HİZMETTİR!

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top