SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BİGA’NIN KÖYLERİNDEKİ SORUNLAR TEK TEK ÇÖZÜLÜYOR

Biga’nın köylerine hizmet götürmek, yatırım yapmak ve köylülerle istişare ederek sorunları çözmek adına çalışmalara hızla devam eden AK Parti ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor.

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Korkmaz ve Saim Yılmaz, Özel İdare Müdürü İsmail Satılmış tarafından Ahmetler, Gürçeşme, Karacaali, Bakacakçiftliği, Geyikkırı, Kocagür ve Balıklıçeşme köylerinde devam eden depo ve enerji nakil hatları çalışmalarını yerinde inceledi.

Köy muhtarlarını dinleyen AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Korkmaz ve Saim Yılmaz daha sonra Harmanlı, Çeltik, Sarıcaköy, Yeniçiftlik, Tokatkırı ve Doğancı köylerini ziyaret etti.

Köylerin sorunlarını yerinde dinlediklerini, çalışmaları yakından takip ettiklerini söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin, “Bir yandan Koronavirüsle mücadele bir yandan da tedbirlerimizi alarak aksamadan süren çalışmaları takip etmek üzere köylerimizi il genel meclis üyelerimiz ile birlikte ziyaret ettik. Hükümetimiz hem ülke çapında hem de Çanakkale’de dev projelerle birlikte tüm köylerimize hizmet götürerek sorunları çözüyor yatırımlar yapıyor. Köylümüzün sorunlarını tek tek çözmeyi sürdürüyoruz. Üretimlerine katkı sağlayacak, hayatlarını kolaylaştıracak çalışmalar hayata geçiyor. İşimiz gücümüz maddi ve manevi olarak köylümüzün yanında olmaktır. Uyum ve birliktelik içinde çalışarak vatandaşımıza hizmet ederken, inşallah Koronavirüs salgınını da birlik ve beraberlik içinde atlatacağız” dedi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top