SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Bigalılar Alışveriş ve Eğlencenin Tadını Çıkardı

Biga Belediyesi öncülüğünde düzenlenen Biga İndirimli Alışveriş Günleri uygun fiyatlı alışveriş ve dolu dolu eğlence yaşattı.

Biga Belediyesi’nin Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Biga Ticaret Borsası, Biga Şoförler ve Otomobilciler Odası, Biga Lokantacılar ve Köfteciler Odası, Biga Ziraat Odası ve Biga Kahveciler Odası ile birlikte düzenlediği Biga İndirimli Alışveriş Günleri, vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

Dört gün süren Biga İndirimli Alışveriş Günleri’nde vatandaşlar indirim dolu dükkanlarda alışveriş yaparak, cadde ve sokaklardaki nostaljiyi yaşayarak, hem kendi hem de çocuklarıyla yarışma, gösteri ve konserlere katılarak alışveriş ve eğlencenin tadını çıkardı. Troya bandosu ve Maskotlu Animasyon ekibi dört gün boyunca Biga sokaklarına renk katarken, Çan Caddesi, Kapalı Çarşı, Hasan Özden, Kaymakam Hasan Bey Sokak ve Cengiz Topel Caddesi’nde düzenlenen Yaparsın Bigalı Yarışması’na Biga halkı büyük ilgi gösterdi. Ödüllü Çocuk Yarışması ve Karnaval Sirki ise çocuklara büyük mutluluk yaşattı.

Bigalı Kardeşler, DJ Ilgaz Bulut ve MC Barış Ekmen performansı, Aslı Güngör ve İlyas Yalçıntaş konseriyle Bigalılar ve özellikle gençler keyifli anlar yaşadı. Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, hem esnafı hem de halkını yalnız bırakmayıp esnafa tek tek ziyarette bulunarak hayırlı işler diledi. Başkan Erdoğan, tüplü sobalar başında ısınarak, arkadaşları ve ailesiyle güzel vakit geçiren vatandaşlarla birlikte sohbet etti.

Biga İndirimli Alışveriş Günleri ile ilgili değerlendirmede bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Hep birlikte ülke ve ilçe ekonomimizin bel kemiği olan esnafımıza destek olmayı, kıymetli hemşehrilerimizin hem uygun fiyata alışveriş yapması hem de sokağa çıkarak çocuklarıyla, çeşitli gösteri ve konserlerle eğlenmesini amaçlayarak Biga İndirimli Alışveriş Günleri’ni düzenledik. Dört gün boyunca düzenlediğimiz etkinliğimizi odalarımız ve esnafımızla istişare ederek programlamıştık. Konserlerimiz, animasyonlarımız, yarışmalarımız ve gösterilerimizle çok güzel bir etkinlik oldu. Hem esnafımızla bir araya geldik, hem de halkımızla sohbet ettik. Esnafımızın ve halkımızın yüzünün gülmesi ve mutluluğu bizim için çok değerli. Emeği geçenlere tekrar teşekkür ederim” diye konuştu.

SON EKLENENLER
Scroll to Top