SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BİGA’DA POLİSİN UYUŞTURUCU TAKİBİ

Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerinin uyuşturucu/uyarıcı madde kullanımı ve satışının önlenmesi ve zehir tacirliği yapan kişilerin tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Uyuşturucuya Geçit Yok. Vatandaşlarımızın, özellikle de ANNELERİMİZİN duyarlılığı, mücadeleye desteği bilinçli olmaları hayati önem taşıyor.
Sloganımız ”EN İYİ NARKOTİK POLİSİ ANNE”

Narkotik Polislerinin gece gündüz demeden peşlerine düşüp takip ettiği Uyuşturucu madde sevkiyatı yaptığı şüphesiyle takibe alınan aracı durduran Polislerin şüphesi boş çıkmadı.

İstanbul üzerinden ilçemize uyuşturucu sevkiyatı yapan şüpheli şahıs Narkotik Polisleri tarafından aracıyla birlikte yakalandı, şahıs üzerinde ve araçta Uzman Köpek ile birlikte yapılan detaylı inceleme sonuç verdi.

Araçta YARIM KİLODAN FAZLA SKUNK UYUŞTURUCU MADDE ele geçirildi.

Biga İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilerek gözaltına alına şüpheli Adli Makamlara sevk edilecek.

Uyuşturucu aramasına En İyi Narkotik Polisi Anne Projesinin tanıtımı sırasında Biga Kaymakamı Sayın Mustafa CAN ‘ın da övgüyle söz edip tanıttığı, Çanakkale Emniyet Müdürlüğünde kısa süre önce görevlendirilen K-9 Narkotik Polis Köpeği LİNA da katıldı.

SON EKLENENLER
Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

08/12/2023 GÜNCEL

Gümüşçay Belediyesi, dar gelirli vatandaşların konut sahibi olabilmesi için proje başlattı. Gümüşçay Belediyesi tarafından yapılan

Devamını Oku
Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

08/12/2023 GÜNCEL

Geçmiş yıllarda Biga Belediyesi'nde temizlik işlerini yöneten Nihat Yaşar Çetin, Cumhuriyet Halk Partisi'ne Biga Belediye

Devamını Oku
Scroll to Top