reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Biga’da Öğretmeni Duygulandıran Sürpriz |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 23 Kasım 2018 - 14:23:25
Biga’da Öğretmeni Duygulandıran Sürpriz

reklam

reklam
Biga’da Öğretmeni Duygulandıran Sürpriz

Biga Sakarya İlkokulu 2 -D Sınıfı Öğrenci velileri, öğretmenlerine sürpriz yaparak Biga Huzurevi’nde 24 Kasım Öğretmen Gününü kutladı.

Aynı zamanda huzurevinde kalan emekli öğretmenlerinde gününün kutlandığı programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Okul Müdürü Mustafa Şahin, Huzur evi sakinleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Biga Sakarya İlkokulu 2 -D Sınıfı Öğrenci velileri hazırlamış oldukları ikramlıklarla öğretmenleri Yurdanur ÖZDEMİR’e sürpriz yaparak 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladılar. Çok şaşkın olduğunu belirten Yurdanur ÖZDEMİR; “Kızım, Huzurevinde emekli bir öğretmenin hasta olduğunu söyledi ve gelmemiz için çok ısrar etti. Bizde emekli öğretmeni görmek için geldik ve karşımda öğrencilerimi görünce ve çok şaşırdım. Tüm velilerime bu anlamlı kutlama için çok teşekkür ederim” dedi

İlçe Milli eğitim Müdürü Erkan Bilen ise “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilmesi ve ileriye yönelik olumlu davranışlar kazandırılması görevini yerine getirmekte olan öğretmenlerimize armağan edilen bu anlamlı günü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yurdanur Hocamın ve Biga Huzurevimizde kalan değerli hocalarımızın bir kez daha 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar saygılarımı sunarım” dedi.

Okul Müdürü Mustafa Şahin, yaptığı açıklamada, ’’Çok güzel ve duygulandıran bir sürprizle karşılaştık. Öğrenci velilerimiz bizlere ve huzurevi sakinlerine güzel bir akşam yaşattılar. Şahsım ve öğretmen arkadaşım adına çok teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.

Güzel sürprizin keyfini huzurevi sakinleriyle paylaşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen huzurevinde kalan emekli öğretmenler olan, 85 yaşındaki Halil İbrahim KUTAR, 82 yaşındaki Turhan KARAÇÖR ve 77 yaşındaki İsmail ÖZKAN’A hediye verdi.

Daha sonra çocuklar huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilenerek hediyelerini takdim ettiler.

BİSEV Yönetim Kurulu Başkanı Servet BAYRAM ve Kurum Müdürü Aysun SANSAK bu anlamlı kutlama için Sakarya İlkokulu 2-D Sınıfı velilerine teşekkür ettiler.

 

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz