reklam reklam reklam BİGA TRİBÜN | Biga’da Öğrenci Minibüsleri Denetlendi |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
Biga’da Öğrenci Minibüsleri Denetlendi

reklam
Biga’da Öğrenci Minibüsleri Denetlendi

Trafik, Jandarma ,ve Biga Milli Eğitim denetim komisyonu tarafından Biga’da Pazar yerinde öğrenci servis minibüsleri denetlendi.

Jandarma, emniyet ve Milli Eğitim görevlileri, servis minibüslerinde evrak, araç içi güvenlik kamerası, araç, emniyet kemeri ve lastik kontrolleri gerçekleştirdi.

Marmara Tur koop Başkanı İsmail Gül yaptığı açıklama’da İçişleri Bakanlığının eylem planı kapsamında trafik kazalarının önlenmesi ve trafik kurallarına uyulması konusunda farkındalık oluşturması amacıyla çalışmaların sürdürüldüğünü belirterek, şöyle konuştu:

“Servis kontrolleri ile öğrencilerin ve servis şoförlerinin bilinçlendirilmesi ayrı bir önem arz etmektedir. Emniyet kemerine çok önem veriyoruz. Mutlaka takılması konusunda gerekli uyarılar yapılmaktadır. Yapılan denetimler şoförlerimizde ve öğrencilerimizde duyarlılığı arttırmaktadır. Kolluk güçlerimizin denetimleri hassasiyetle dolayı teşekkür ediyoruz”dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla


Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
error: Content is protected !!