SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Biga’da kitap fuarı düzenlenecek

Biga’da 11 ve 17 Aralık tarihleri arasında Biga Belediyesi 2’nci Kitap Fuarı düzenlenecek.

Biga Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek Kitap Fuarı Atatürk Kültür Merkezi’nde, 11Aralıkta başlayacak ve 17 Aralık günü sona erecek.

önemli yazarların yer alacağı Fuarda İlber Ortaylı, Orhan Toker, Deniz Alter, Gri Koç, Saniye Bencil Kangal, Beyhan Budak, Nurullah Genç, Dilek Cesur, Bekir Develi, okurlarıyla buluşacaklar.

Biga Belediyesi Kitap Fuarı’na davet etti. Başkan Erdoğan , “Biga kültür ve sanat etkinliklerini  zenginleştirmeye devam ediyoruz. Bu yıl da Biga Kitap Fuarı’nın ikincisini gerçekleştireceğiz. Fuar süresince ülkemizin önde gelen yayınevleri kitapseverlerin hizmetinde olacak.

Fuarımıza özel indirimler ile daha çok kitap okuma imkanı sağlanacak. Kitaplarıyla geniş okuyucu kitlesine hitap eden çok sayıda kaliteli yazarımız, imza günleri ve söyleşilerde okurlarıyla buluşacak. Ziyaretçiler, birbirinden değerli yazarlarla sohbet etme, zaman geçirme ve kitap imzalatma şansına sahip olacak.

Fuar boyunca Bigalı kitapseverler, kitaplarla bol bol zaman geçirecek. Biga dışından da ziyaretçilerimiz olacak. Öğrencilerimizin ağırlıkta olduğu ve Bigalı hemşehrilerimizin de ilgi göstereceğine inandığım Biga Kitap Fuarı’nın ikincisini başarıyla gerçekleştireceğimize inanıyorum. Ve yine inanıyorum ki bu güzel fuar, sahipsiz kalmayacak ve önümüzdeki yıllarda Biga’mızın tanıtımında önemli bir rol oynayacak” dedi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top