reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | BİGA’DA İYİ PARTİ SESLERİ YÜKSELİYOR |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 8 Haziran 2018 - 16:54:22
BİGA’DA İYİ PARTİ SESLERİ YÜKSELİYOR

reklam

reklam
BİGA’DA İYİ PARTİ SESLERİ YÜKSELİYOR

İyi Parti Çanakkale Milletvekili Adayı İsmet Balkan, seçim çalışmaları kapsamında Biga ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu.

Biga çarşısını, İyi Parti Biga İlçe Başkan Mehmet Emir ve parti yöneticileriyle beraber gezen ve tek tek dükkanlara girerek, sıkmadık el bırakmayan Balkan; “Biga’nın dört bir yanından İyi Parti sesleri yükseliyor.” dedi.

“Partimizin güvenilir ekonomik programları ile tüm sorunların üzerinden geleceğiz.”

İyi Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Balkan; “Esnafımız ‘Bizi kurtarın’ diye feryat ediyor. İnsanlarımız çok bunalmış, dolmuş. Sorunlarını tek tek dinliyoruz. Partimizin güven yaratan ekonomik programları ile tüm sorunların üstesinden geleceğiz. Vatandaşımızın banka borçları da ödenecek. Yasal takibe ya da yakın takibe alınmış ve de borçları tahsilat şirketlerine satılmış olan 5 milyon vatandaşımızın tüketici kredisi, kredi kartı ve kredili mevduat hesaplarından doğan borçlarını satın alacağız. Asgari ücretlinin, İşsizlerin, Emeklinin ve Şehit ve gazi ailelerinin bu kapsamdaki borçlarını sileceğiz. Maddi durumu nispeten yerinde olan vatandaşın borcunun yüzde 80’ini siliceğiz. Kalan yüzde 20’yi, 10 yıl takside böleceğiz. Borç ödemesi bitene kadar yeni kredi çekilmesine izin vermeyeceğiz. Vergi düzenlemeleriyle de esnafımızın sırtındaki yükü azaltacağız. Başta işsizlik, enflasyon, cari açık ve dış borç olmak üzere ekonomideki yapısal sorunların kalıcı bir şekilde çözümünü sağlayacağız. Bugüne kadar unutulmuş, aldatılmış emeklimizin yüzünü de güldüreceğiz. Emeklilere yılda iki kez bayramlarda, 1500’er TL tutarında “İYİ Bayramlar İkramiyesi” vereceğiz” dedi.

“Çiftçimizin, üreticimizin emeğinin boşa harcanmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz.”

Bigalı üreticimiz, çiftçimiz müsterih olsun” diyen Balkan, İyi Parti İktidarında, marka değerlerin korunmasını, geliştirilmesini, teşvik edilmesini sağlayacağız. Bigamız zengin topraklarıyla, bereketli ürünlerin yetiştirildiği, adeta bölgemizin besin üretim deposu. Çiftçimizin, üreticimizin emeğinin boşa harcanmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz. Milletvekili seçildiğimde bizzat bunların takipçisi, partim adına ben olacağım. Bunu sağlayabilmemiz için Millet İttifakı’na, İyi Parti’ye destek vermenizi istiyorum.” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz