reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | BİGA’DA “HALICIM” HALI MAĞAZASI TÖRENLE HİZMETE AÇILDI |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 31 Ağustos 2019 - 11:55:05
BİGA’DA “HALICIM” HALI MAĞAZASI TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

reklam

reklam
BİGA’DA “HALICIM” HALI MAĞAZASI TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

Sakarya Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:46/50’de açılan, Pierre Cardin ve Artemis  halılarının satıldığı mağaza düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine, ilgi büyük oldu. Siyasilerin büyük ilgi gösterdiği açılışa, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin,  CHP İlçe Başkanı Atilla Diren, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İşletme sahibi Cihan Dangal ve eşi Nevin Dangal, “Kaliteli ve ucuz ürünü vatandaşlarımız burada çok rahatlıkla bulabilecekler. Biz bu işletmeyi açarak 12 yıllık bir hayalimizi gerçekleştirdik. Çok mutluyuz. Yalnız olmadığımızı, sevildiğimizi görüyoruz. Bizler için burada olmanız çok değerli ve çok kıymetli.” Dediler.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, yaptığı konuşma’da Rabbim hayırlı işler nasip etsin. İşletmemiz Biga halkımızın, çevre köylerimizin ve ilçelerimizin hizmetine açıldı. Aynı zamanda bildiğimiz gibi Biga ticarette her zaman lokomotif olan bir ilçe. İnşallah bölgemizin ticaretine de ekonomisine de katkısı olur.” dedi.

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz yaptığı konuşma’da Çok güzel ifade ettiniz hayalinizi gerçekleştirdiniz. İnşallah Biga’mıza hayırlı olur. Allah müşterilerinizi daim etsin, Allah utandırmasın, hayırlı olsun.” Dedi.

Ardından işyeri yapılan dua sonrası hayırlı olsun dilekleri ile açıldı.

 

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz