reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Biga’da Balıkçılar Dernek Çatısında Birleşti |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 16 Şubat 2019 - 15:08:50
Biga’da Balıkçılar Dernek Çatısında Birleşti

reklam

reklam
Biga’da Balıkçılar Dernek Çatısında Birleşti

Biga Amatör ve Sportif Balıkçılık Derneği bugün düzenlenen tören ile resmen kuruldu.

Ayakkabıcılar çarşısında kurulan derneğin başkanlığını Cengiz Güler yapıyor. Derneğin açılış törenine CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, CHP’li Biga Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı İsmail Işık, CHP’li Karabiga Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı Muzaffer Karataş, Ak Partili Gümüşçay Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı Adnan Pastırmacı, Ak Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, MHP Biga Belediye Başkan Adayı Enver Koç, siyasi partilerin ilçe başkanları ve çok sayıda balıkçı ile vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan dernek başkanı Cengiz Güler “Biga Kayakamımız  Mustafa Can ve Biga Belediye Başkanı İsmail Işık’a çok teşekkür ediyoruz, derneğimizin kuruluşunun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Törende konuşan MHP Biga Belediye Başkan Adayı Enver Koç “Türkiye’de maalesef dernekleşe anlamında ciddi bir eksik var. Dernekler üyelerin haklarını korumak için kurulan oluşumlardır. Balıkçılarımızın da haklarını koruyacağına inandığımız derneğin kuruluşunun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ak Parti Biga Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan ise konuşmasında “derneğimizin yöneticileri ile daha önce bir toplantımız olmuştu, derneğimizin eksiklerini ve ihtiyaçlarını konuştuk. Eğer yerel seçimlerde bize görev verilirse derneklerimiz için de güzel çalışmalarımız olacak” dedi.

Biga Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı İsmail Işık ise “İnsanların bir araya gelerek sportif faaliyetlerde bulunmaları, bir hobi etrafında bir araya gelmeleri sevindirici bir gelişme. Biz de kendilerine ihtiyaç duydukları noktalarda yardımcı olduk. Sivil toplum örgütlerinin daha modern ve çağdaş şartlarda üyelerine hizmet vermesi için çalışmalarımız devam edecek. Derneğimizin kuruluşunun öncelikle kendilerine sonrasında Bigamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından kurdele kesimi gerçekleşti.

Derneğin yönetim kurulu ise şu isilerden oluştu.

Başkan: Cengin Güler

Başkan Yardımcısı: Aydın Çokduman

Üyeler: Fatih Engin, Bircan Dursun, Murat Yapar, İlker Eren, Ahmet İnan

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz