SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Biga TSO’dan üye ziyaretleri: Sorunlara yerinde çözüm

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nına bağlı meslek komiteleri çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiriyorlar. Geçtiğimiz günlerde Biga TSO’nun 1 No’lu Meslek Komitesi (Gıda Maddeleri İmalatı), Komite Başkanı Beyhan Var başkanlığında üye ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Kervan Süt Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., Ceylan Gıda Pazarlama ve Dağıtım Anonim Şirketi, Fumar Tütün Mamülleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Royal Foods Gıda Maddeleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile Meydere Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne yapılan ziyaretler verimli geçerken, komitemiz çok önemli notlar aldılar.

Üretim, hayvancılık ve süt üretimi, personel sıkıntıları, tarımda kontrollü ve bilinçli üretimin teşvik edilmesi, yüksek faizlerin yarattığı daralma, üretici desteklerinin önemi başta olmak üzere çok sayıda konuda değerlendirmelerde bulunulan ziyaretler olumlu olarak değerlendirildi.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan meslek komitelerinin çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada; “Üyelerimizin sorunlarının yerinde tespiti, çözümlerin birlikte bulunabilmesi ve sorunlar ile çözüm önerilerinin yetkililerle paylaşılması noktasındaki görevimizi yerine getirmeye devam edeceğiz. Üyelerimizin refahını arttırabilmek, üretimin önemine dikkat çekmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bigamızı ikinci yüzyılın parlayan yıldızı yapabilmek için tüm komitelerimiz, meclis üyelerimiz ve yönetim kurulumuz canla başla çalışıyorlar. 1 No’lu Meslek Komitemizin yaptığı gibi tüm komitelerimizin üye ziyaretlerini, üyelerimizle işyerlerinde bir araya gelmelerini çok önemsiyoruz. Tüm komitelerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top