SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BİGA TSO’DAN İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Biga İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine yeni atanan Fevzi Atmaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

25 Haziran 2020 Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleşen ziyarete Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Erdoğan, Cüneyt Oflaz ve Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu katıldı.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Doğan ziyarette, TSO’nun faaliyetleri ve Biga ekonomisine ilişkin bilgiler vererek, Biga tarım ve hayvancılığı başta olmak üzere ilçe ekonomisinin kalkınması ve gelişmesi için Biga Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün büyük bir özveri ile çalıştığından söz etti.

 

Ziyarette ayrıca, iki kurum arasında bugüne kadar uyumlu bir çalışma ortamının mevcut olduğu belirtilerek, bundan sonra da devam etmesi temennisinde bulunuldu. Doğan, Biga Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün TSO ile iyi ilişkiler içerisinde olduğunu ve kentin sosyo-ekonomik bağlamda kalkınmasında birlikte çalıştıklarını belirterek, Müdür Atmaca’ya ve personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Biga TSO’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Atmaca, Biga TSO yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top