reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | BİGA TSO ÜYESİ SİGORTA ACENTELERİ BÖLGESEL TOPLANTIYA KATILDI. |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 14 Ekim 2019 - 10:28:58
BİGA TSO ÜYESİ SİGORTA ACENTELERİ BÖLGESEL TOPLANTIYA KATILDI.

reklam

reklam
BİGA TSO ÜYESİ SİGORTA ACENTELERİ BÖLGESEL TOPLANTIYA KATILDI.

TOBB SİGORTA ACENTELERİ İCRA KOMİTESİ YÖNETİMİ ÇANAKKALE’DE SİGORTA ACENTELERİ İLE BÖLGESEL İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU

Odamız ve TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) işbirliğinde Çanakkale İli genelinde faaliyet gösteren Sigorta Acentelerinin katılımlarıyla, “Çanakkale İli Sigorta Acenteleri İstişare ve Değerlendirme” toplantısı gerçekleştirildi.

10 Ekim 2019 Perşembe günü Çanakkale TSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda, TOBB SAİK Başkanı Levent Korkut, TOBB Sigortacılık Müdürü Mevlüt Söylemez, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Üyeleri Mehmet Özgür Yılmaz, Ayhan Gençal ve Mehmet Tonga, Biga TSO üyesi sigorta acenteleri Bülent Canberk Tarhan, Ahmet Yılmaz Sigorta Aracılık Hizm.Ltd.Şti., Beyhan Yalçın Sigorta Aracılık Hizm.Ltd:Şti. ve Mümin Kahraman ile çok sayıda sektör temsilcisi hazır bulundu.

TOBB Sigortacılık Müdürü Mevlut Söylemez tarafından gerçekleştirilen sunumda, Çanakkale İli ve Türkiye geneline ait Sigorta Acenteleri verileri, şehirdeki sigorta pazarı ve olası pazar paylarına dair bilgiler katılımcılarla paylaşıldı. Türkiye geneli kapasite kullanım oranına ilişkin sonuçlar incelendiğinde potansiyel sigorta pazarını en iyi değerlendiren iller sıralamasında Çanakkale ilinin %55,16 ile 2. sırada yer aldığı bilgisi verildi.

TOBB Saik Başkanı Levent Korkut; göreve geldikleri süre içinde gerçekleştirdikleri faaliyetler ve icraatlar ile sigortacılık sektörü ile ilgili bundan sonra yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Sektörün Çanakkale’de geliştiğini ve iyi durumda olduğunu belirterek Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın bunda önemli rolü olduğunu ve ilgili komitenin aktif çalıştığını ifade ederek Çanakkale’de bulunmaktan da memnuniyet duyduğunu belirtti.

Toplantı katılımcıların sektörle ilgili yaşadığı sorunlar ve çözüm önerilerinin görüşülmesiyle sona erdi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz