reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | BİGA TSO İLE KUVEYT TÜRK PROTOKOL İMZALADI. |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 10 Mayıs 2019 - 12:57:32
BİGA TSO İLE KUVEYT TÜRK PROTOKOL İMZALADI.

reklam

reklam
BİGA TSO İLE KUVEYT TÜRK PROTOKOL İMZALADI.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. arasında Oda üyelerine özel koşullar ile nakdi ve gayrinakdi ticari kredilerin kullandırılmasına yönelik protokol 25 Nisan 2019 Perşembe günü imzalandı.

Bu anlaşma ile KOBİ’lerin finansmana daha kolay şekilde ulaşmaları hedefleniyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan 21 Mart 2019 Perşembe günü Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’i ziyaret etti.

Biga TSO ve Kuveyt Türk işbirliği protokolü imza törenine Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Erdoğan ve Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu, Kuveyt Türk Katılım Bankası Biga Şube Müdürü Caner Kaya katıldı.

Protokol imza töreninde konuşan Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Doğan “Biga’da Kuveyt Türk Katılım Bankası bir şube açtı. Şube Müdürümüz bizi ziyarete geldiğinde Ticaret ve Sanayi Odası üyeleriyle çalışmak istediklerini, uygun şekilde kredi vereceklerini ve bizimle çalıştıkları taktirde daha iyi koşullar sağlayacaklarını ifade ettiler. Biz de kendileriyle üyelerimiz için bugün bir işbirliği protokolü imzalıyoruz” dedi.

Tüm Türkiye genelinde uygulamaya soktukları bu özel işbirliği çalışmalarının KOBİ’lere bazı avantajlar sağladığını belirten Kuveyt Türk Biga Şube Müdürü Caner Kaya ise protokol töreninde şöyle konuştu “Kuveyt Türk olarak hayata geçirdiğimiz hizmet kalitesi prensipleri ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. İmzaladığımız protokoller ile vereceğimiz hizmet de bunun bir göstergesi olacak” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz