SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Biga Sivil Toplum Kuruluşları Bigaspor İçin Toplandı

Biga Kaymakamımız Sayın Erdinç DOLU Başkanlığında Bigaspor’a Destek Amacıyla Biga Ticaret Ve Sanayi Odası Toplantı odasında toplantı düzenlendi.

Toplantıya Biga Kaymakamımız Sayın Erdinç DOLU, Biga Belediye Başkanımız Bülent ERDOĞAN, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan PASTIRMACI, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan DOĞAN, Ticaret Borsası Başkanı Mesut OKYAY, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim MUTUR, Şoförler Odası Başkanı Sait TANUR, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi adına Mustafa KURT, Merkez Avcılık Atıcılık Kulübü Başkanı Alaattin Şiren, Yeşilada Avcılık ve Atıcılık Kulübü Başkanı Fatih ATAN, Bigaspor Kulüp Başkanımız Serkan ÖZKAN ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz katıldı.
Toplantıda Açılış konuşması yapan Biga Kaymakamımız Erdinç Dolu ” Bigamizin ortak marka değeri Bigasporumuz için ne yapabilirizi konuşmak için buraya toplandık. Bigaspor hepimizin Bigaspora sahip çıkmalıyız ve destek olmalıyız. Başkanımiz ve yöneticilerimiz elinden geleni yapıyor. Başkanımızın bir projesi var Bigaspora destek olmak için Tüm İş adamlarımızı, tüm esnaflarımızı ve tüm halkımızi Bigasporumuza destek olmaya davet ediyorum dedi.
Kulüp Başkanımız Serkan Özkan yaptığı konuşmada ‘ Bu önemli toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Bu güne kadar ilçemize geldiği günden beri her zaman yanımızda olan Değerli Kaymakamımız Erdinç Dolu’ya ve herkese çok teşekkür ederim. Ben ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaslarim böylesi zor zamanda Bigasporumuz için büyük emekler harcayarak takımımızı bu gün 6. Hafta sonunda lider olarak Tüm Türkiye’de konuşulur ve örnek gösterilir hale getirdik. Ligi Allah’ın izni ile Şampiyon Bitirip 3.lige çıkmak istiyoruz. Tüm halkımızdan takımımıza destek istiyoruz. Bu destek olayını tabana yayabilirsek bu işin üstesinden geleceğiz. Bu yıl güzel bir slogan ile ” Birlikte Başaracağız” diyerek bu yola çıktık ve inşallah birlikte başaracağız. Her eve 1 forma formasız ev kalmasın bigasporumuza sahip çıkalım.

SON EKLENENLER
Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

08/12/2023 GÜNCEL

Gümüşçay Belediyesi, dar gelirli vatandaşların konut sahibi olabilmesi için proje başlattı. Gümüşçay Belediyesi tarafından yapılan

Devamını Oku
Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

08/12/2023 GÜNCEL

Geçmiş yıllarda Biga Belediyesi'nde temizlik işlerini yöneten Nihat Yaşar Çetin, Cumhuriyet Halk Partisi'ne Biga Belediye

Devamını Oku
Scroll to Top