SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Biga Naz 3’ncü Yaşını Coşkuyla Kutladı

Biga Naz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, üçüncü kuruluş yılını pasta keserek kutladı.

Biga Naz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Tekin Kocaoğlu, merkezin kuruluşunun 3’ncü yıldönümünde personeliyle birlikte pasta kesti. Çeşitti ikramlarında yapıldığı pasta kesiminin ardından açıklamalarda bulunan Tekin Kocaoğlu, Biga Naz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin 3’üncü yılına girmesinin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Merkezin kuruluşunda 20 öğrenci ile eğitime başladıklarına dikkat çeken Kocaoğlu, “Şimdi 150 öğrenciye ulaştık. Siz değerli personelimin özverili çalışmaları sayesinde bu günlere geldik. Sizlerin değerli katkıları ile bugünlere geldik. 15 personelle öğrencilerimize hizmet veriyoruz. 3 yılda bugünlere geldik. Demek ki iyi yoldayız. Hepinizin bildiği gibi çok önemli bir kesime hizmet veriyoruz. Biz bu insanlara değer veriyoruz. Hizmet ettiğimiz insanlar aldıkları hizmetten memnun olmalıdır. Onları bağrımıza basarak hareket etmeliyiz. Biz inanıyoruz ki; sabır, sevgi, ilgi, azim, disiplin, kararlılık ve başarının geleceğine sonsuz inancımız olduğu için kısa zamanda bu günlere geldik. Biga’mızın çevresine en güzelini en iyisini sunmak ve Biga’mıza layık olmak en büyük arzumuzdur” dedi.

Konuşmaların ardından Biga Belediye Başkan’ı Bülent Erdoğan ve Tekin Kocaoğlu, öğrenciler, veliler ve kurum çalışanlarıyla birlikte yıldönümü pastasını kesti.

Programa Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Engelliler Derneği Başkanı Havva Bacak, Veliler ve Öğrenciler katıldı.

SON EKLENENLER
Scroll to Top