reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Biga Küçük Sanayi Sitesi Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 25 Mayıs 2019 - 20:26:21
Biga Küçük Sanayi Sitesi Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

reklam

reklam
Biga Küçük Sanayi Sitesi Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

S.S. 3 Nolu Biga Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi 2018 yılı olağan genel kurul toplantısı Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapıldı. Yapılan toplantıya İnegöl Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Tandoğan Taner, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur, MHP İlçe Başkanı Saadettin Saat ve kooperatif üyeleri katıldı.

Divan başkanlığını Mehmet Kiraz, Divan yardımcılığını Fuat Öksüz, katip üyeliğini ise Ferhat Önder Öztek yaptı. S.S. 3 Nolu Biga Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Bülent Dülger yaptığı açıklamada: ” Kooperatifçilik birlikten kuvvet doğar ilkesiyle birlikte iş yapma, eşit paylaşma, birlikte çalışmak iş birliği esnaf kardeşliğidir. Bir hayalle başlayan süreçte talebin olup ta arzun olmadığı yeni sanayi sitemizde dükkan fiyatlarının yüksek olması aynı zamanda kiraların artmasına rağmen boş dükkan bulunamamasından kaynaklanan talep üzerine talibiz diye yola çıktık. Üretime, istihdama ve katma değere ülkemizin geleceğine dahiliz diyerek onların gönüldaşlarımızla birlikte sıvadık. Hemen yer arayışına girdik yol göstericimiz Ayhan Bey’in verdiği talimat üzerine İlk başlangıcımız böyleydi. Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı tarafından dosyalarımızı hazırlayarak Çevre Şehircilik Müdürü tanımıyla Çanakkale Valiliği ilk komisyonuna sunarak onayını aldık.

Haliyle bu süreç kısa değildi uzun uğraşlar sonucu taleplerimizin onayını aldık. Dosyalarımız bakanlığa teslim edildikten sonra bekleyişe geçtik işte o ülkesini düşünen güzel insanın Bülent Turan’ın katıldığı bir toplantı düzenledik. Dosyamız hakkında her türlü bilgiye sahip olan Bülent Turan bize öyle bir sürpriz yaptı ki talep ettiğimiz yerlerin bakanlığımız tarafından onaylandığı müjdesini verdi. Onaylanan yerlerimiz İdriskoru Mevki ve Savaştepe Mevki. İdriskoru Mevki 382 dönüm Savaştepe Mevki 333 artı 68 dönüm olarak onaylandı. Bizlere duyduğunuz sabır güven ve desteklerinize teşekkür ederim” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz