SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BİGA KENT KONSEYİ TURİZM İÇİN ÇALIŞMALARA START VERDİ

Biga Kent Konseyi Başkanı Metin Tatlı ve Genel Sekreter Erdoğan Başer, Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Selahattin Kanten’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Baskan Metin Tatlı ‘Eko Turizm Calışma Grubu bugünden itibaren, sizinle birlikte start verdi’ diye konuştu. Yapılan görüşmede Biga Kent Konseyinin 13 çalısma grubu hakkında bilgi verildi.

Eko Turizm ve Nilüfer Gölü çalışma Grubu için Biga’da Selahattin Kanten, Ergün Erkap başta olmak üzere Çanakkale Rehberler Odası Başkanı Ümit Cihan Müşterioğlu, diğer kurum ve kuruluşların temsilcileri ile Tur Destinasyonu için toplantılar yapılacak. Çalışmalara katılmak isteyen gönüllüler Biga Belediyesinin en üst katında bulunan kent konseyinden detayları alabilecekleri gibi, 31 ocak saat 17:00 de Biga Belediyesi nikah salonunda yapılacak olan Biga Kent konseyi Genel kurulu öncesi bilgilendirme toplantısına da katılabilirler.
Genel kurul gündemi ve çalışma grupları hakkında bilgi verilecek olan toplantıya, Gönüllülük esasında kent konseyinde çalışmalara katılmak isteyen herkes davetlidir.

SON EKLENENLER
Scroll to Top