SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BİGA FUARI HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) yurt içi fuar takviminde yer alan ve bu yıl 01 Ekim 2021 Cuma günü T.C. Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir Pakdemirli’nin teşrifleriyle 15’nci kez kapılarını açacak olan Biga Fuarı ile ilgili yapılan ve yapılacak hazırlıkları görüşmek üzere toplantı düzenlendi.

Bu yıl 01-03 Ekim 2021 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan Biga Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı (BİGA FUARI)’nın hazırlıklarının koordinasyonu ve yapılması planlanan etkinliklerden azami verimin elde edilebilmesi amacıyla Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’nun başkanlığında istişare toplantısı yapıldı.

21 Eylül 2021 Salı günü saat 18.00’de Biga TSO hizmet binasında yapılan toplantıya Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Fevzi Atmaca, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Doğan, Biga Ticaret Borsası Başkanı Mesut Okyay, Biga Ziraat Odası Başkanı M. Güray Ergün, Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl, Biga TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Biga Fuarı Tertip Komitesi Başkanı Cüneyt Oflaz, Biga TSO meclis ve yönetim kurulu üyeleri, oda ve borsa temsilcileri ile basın mensupları katıldı.

SON EKLENENLER
Scroll to Top