SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BİGA FUARI 9 EKİM’DE AÇILIYOR..!

Günümüzde farklı ya da aynı sektörde faaliyet gösteren pek çok firmanın karşı karşıya olduğu en önemli sorunlardan bir tanesi, üretici ile tüketicinin sınırlı düzeyde iletişim kurabilmesidir. Dolayısıyla, üreticiler giderek zorlaşan rekabet koşulları içerisinde bir yandan üretim teknolojilerini geliştirmeye, bir yandan rakiplerini takip etmeye, diğer yandan da mevcut ve yeni müşterilerine ulaşmaya çalışmaktadırlar.

Bu açıdan bakıldığı zaman, fuarların önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Zira fuarlar günümüz pazar koşullarında üreticiyi tüketici ile, alıcıyı satıcı ile buluşturabilen verimli bir aktivitedir. Fuarlar, fuarın düzenlendiği sektöre ait pek çok firmayı fuar alanında buluşturmakta; yeni ortaklıkların kurulmasına imkân sağlamaktadır.

Bu nedenlerden dolayı, 47’nci yılımızda üyelerimize ve ilçemize daha etkili ve verimli hizmet vermek adına 09-11 Ekim 2020 tarihlerinde Biga 9’ncu Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’nı Biga Belediyesi, Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Biga Ziraat Odası ve Biga Ticaret Borsası ile elele vererek düzenliyoruz.

Valiliğimizin, Kaymakamlığımızın, Belediye Başkanlığımızın, Ticaret Borsamızın, Ziraat Odamızın, Esnaf ve Sanatkârlar Odamızın, tarım ve hayvancılık ile ilgili birliklerimizin, Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğümüzün de katkıları ile destek verdiği fuarımızda tarım, hayvancılık ve teknolojileri alanında potansiyel alıcılar ile birebir bağlantı kurarak bu sektörde faaliyet gösteren üyelerimizi bir adım daha öne çıkarmak ve rekabetin arttığı farklılaşan pazar yapısında fark yaratmak istiyoruz.

09-11 Ekim 2020 tarihlerinde Biga Belediyesi’ne ait 22 bin metrekarelik Kapalı Pazar Yeri’nde düzenleyeceğimiz ve 09 Ekim Cuma günü saat 14.30’da açılışını gerçekleştireceğimiz Biga 9.Gıda Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı’na; kısa adıyla BİGA FUARI’na katılımlarınızı bekler, saygılar sunarım.

Şadan DOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

BİGA TİCARET ve SANAYİ ODASI

SON EKLENENLER
Scroll to Top