reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Biga Fenerbahçeliler Derneği Çocuklara Bisiklet Dağıttı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
Biga Fenerbahçeliler Derneği Çocuklara Bisiklet Dağıttı

reklam

reklam
Biga Fenerbahçeliler Derneği Çocuklara Bisiklet Dağıttı

Biga Fenerbahçeliler Derneği tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen, Geleneksel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 100 bisiklet ihtiyacı olan herkese hediye edildi.

Törene Kaymakam Mustafa Can, Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Başsavcısı Bahri Yalçınöz, Ticaret Odası Başkanı Şadan Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Alaaddin Tekin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen,  Oda başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Arda Bozkurt; Bu güne kadar bir çok etkinlik yaptık bunlardan bazılarını söylemek gerekirse bu güne kadar 1600 tane bisiklet dağıttık,517 tane tekerlekli sandalye dağıttık, çeşmeler yaptırdık, okullarda okuma odası, çocuk oyun parkı yaptırdık. Biz bunları yaparken bir başımıza değildik sizlerin destekleri ile bu faaliyetleri gerçekleştirdik. Bu sebeple Biga Fenerbahçeliler Derneğine maddi ve manevi destek olan herkese çok teşekkür ederim dedi. Konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri dağıtıldı.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan konuşmasında: “23 Nisan sadece TBMM’nin kuruluş günü değil, egemenliğin bir zümreden alınıp Türk Milleti’ne verildiği gündür. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından bu önemli gün, dünya çocuklarına bayram olarak armağan edildi. Biga Fenerbahçeliler Derneği’nin çalışmalarını takdir ediyorum”dedi.

Kaymakam Mustafa Can ise: “Böyle anlamlı bir günde bu coşkunun artmasına yol açan Biga Fenerbahçeliler Derneği’ne teşekkür ediyorum. Bu tarz çalışmalarda rekabet olmasını ve diğer derneklere örnek olmasını temenni ediyorum. Bisikletlerine kavuşan çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum” dedi.

Konuşmaların ardından bisiklet dağıtımı gerçekleşti.

 

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz