SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Biga Emlakçılar Odası Başkanı öğretmenlerin gününü kutladı:

“Öğretmenlerimizin emeği göz ardı edilemez” Biga Emlakçılar Odası Başkanı  Mehmet Gelir çağdaş uygarlık yolunda öğretmenlerin emeğinin göz ardı edilemeyeceğine dikkat çekerek, 24 Kasımların öğretmenlerin sorunlarının ortadan kaldırılmasına vesile olmasını diledi.

Biga Emlakçılar Odası Başkanı Mehmet Gelir , 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Okullarda öğretim vazifesinin güvenilebilir ellere teslimini, ülke çocuğunun, o görevi kendine hem bir meslek, hem bir ülkü sayacak üstün ve saygı değer öğretmenler tarafından yetiştirilmesini sağlamak için öğretmenlik, diğer serbest ve yüksek meslekler gibi, aşama aşama ilerlemeye ve her halde zenginlik sağlamaya uygun bir meslek haline getirilmelidir” sözleriyle öğretmenlik mesleğinin önemine yaptığı vurguya dikkat çekti.

Tüm mesleklerin öğretmenlerin ellerinde şekillendiğini ifade eden Madenli, “Çağdaş uygarlık yolunda öğretmenlerimizin emeği göz ardı edilemez. Cumhuriyetin bekçisi genç nesilleri yetiştiren saygı değer öğretmenlerimiz sosyal ve ekonomik sorunları yaşamadan mesleklerini yapabilmeli. 24 Kasımların öğretmenlerimizin sorunlarının ortadan kaldırılmasına vesile olmasını diliyor, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Ebediyete intikal etmiş eğitimcileri de şükran ve minnetle anıyorum” dedi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top