SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Biga Emlakçılar Derneğini Başkan Erdoğan ziyaret etti

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve Biga Tapu Sicil Müdürü Derviş Altınışık dernek ofisini ziyaret ederken, covit 19 nedeniyle açılış programı yapılmadı, pasta kesildi.

Başkan Mehmet Gelir yeni yönetimini tanıtarak, faaliyetleri hakkında bilgilendirdi. 70 üyesi olduğunu belirten” Gelir Emlakçıların sıkıntıları hakkında’da Başkan Erdoğan’la ile bir süre sohbet etti.

Başkan Erdoğan ise yaptığı açıklama’da Emlakçılar Derneği Başkanı Mehmet Gelir’e ve yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi.

Başkan” Erdoğan Biga’da ciddi anlamda zengin olduğunu belirterek, Biga’da zenginliğinin ekonomiye de büyük katkısı vardır. Bugün bakıyoruz Biga’da birçok binalar yapılıyor. Bu binaların satışı da siz emlakçılar aracılığıyla oluyor. Büyüyen ve hızla gelişen ilçemizde, konut ihtiyacı da gün geçtikçe artıyor. Bu nedenle yapılan konutlar hemen sahiplerini buluyor. Bu da ilçemiz için sevindirici bir olaydır, ticari canlılık oldukça ekonomiye katkı da artacaktır “ ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Biga Belediye Başkan Bülent Erdoğan’a ziyaretinden dolayı plaket verildi.

Dernek yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Mehmer Gelir (Başkan), Ergün Erkap (Başkan Yardımcısı), Kani Demirtaş (Sekreter), Hakan Sevinç (Sayman), Ahmet İnan (Halkla İlişkiler).

SON EKLENENLER
Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

08/12/2023 GÜNCEL

Gümüşçay Belediyesi, dar gelirli vatandaşların konut sahibi olabilmesi için proje başlattı. Gümüşçay Belediyesi tarafından yapılan

Devamını Oku
Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

08/12/2023 GÜNCEL

Geçmiş yıllarda Biga Belediyesi'nde temizlik işlerini yöneten Nihat Yaşar Çetin, Cumhuriyet Halk Partisi'ne Biga Belediye

Devamını Oku
Scroll to Top