SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Biga Devlet Hastanesinde bayramlaşma

Biga Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Emrah DEMİRCİ, Ramazan Bayramı öncesinde son mesai gününde sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Biga Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Emrah Demirci, Ramazan Bayramı öncesinde son mesai gününde sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Demirci, “Sağlıkçılarımız başta olmak üzere herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

Biga Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Emrah Demirci ve yönetim ekibi, Ramazan Bayramı öncesinde son mesai gününde sağlık çalışanlarını yalnız bırakmayarak onlarla bir araya geldi. İdari ve Bayram tatili öncesi günün son mesaisinde Başhekim Op. Dr. Demirci ve ekibi sağlık tesisin her bölümünü ayrı ayrı ziyaret ederek sağlık çalışanları, hasta ve hasta yakınları ile bir araya geldi ve bayramlarını kutladı. Op. Dr. Demirci, “Birlik beraberlik hatırlandıkça, mutluluk ise paylaştıkça çoğalır. Bu doğrultuda bizler de sağlık çalışanlarımızla, hasta ve hasta yakınlarımızla bir araya gelmek istedik. Sağlık alanında istek ve önerilerini dinledik, bayramlaştık. Bu bağlamda insan sağlığı için saniyelerle savaşan hatta kendi hayatından ödün veren bütün sağlıkçılarımız başta olmak üzere herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, mutlu günler dilerim” dedi.

Ziyaret sırasında; hasta ve yakınları tarafından ,personele yönelik iletilen memnuniyet ve teşekkür dileklerine istinaden hazırlanan teşekkür belgeleri ilgili birim ve personele  takdim edildi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top