reklam BİGA TRİBÜN | BİGA ALIŞVERİŞ VE KÜLTÜR FESTİVALİ BAŞLIYOR |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 18 Haziran 2019 - 15:12:42
BİGA ALIŞVERİŞ VE KÜLTÜR FESTİVALİ BAŞLIYOR

reklam
BİGA ALIŞVERİŞ VE KÜLTÜR FESTİVALİ BAŞLIYOR

Biga Belediyesi tarafından ilki düzenlenecek olan Biga Alışveriş ve Kültür Festivali 21-22-23 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, kültür, eğlence ve alışverişin bir arada olduğu festivale tüm Bigalıları davet etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga Alışveriş ve Kültür Festivali program içeriği hakkında bilgilendirmede bulunmak üzere tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıya yerel basın mensupları, sivil toplum kuruluşları ve oda başkanları katılırken toplantı sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlandı. Başkan Erdoğan, Biga Alışveriş ve Kültür Festivali’nin 21 Haziran Cuma günü saat 14:30’daki açılış töreniyle başlayacağını belirterek, “Çok güzel ve keyifli bir festival olacağına inanıyoruz. Tüm Bigalı hemşehrilerimizi dolu dolu geçecek ve birbirinden renkli görüntülere sahne olacak festivalimize bekliyoruz” dedi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ın festival hakkında yaptığı açıklama şöyle;

‘HEP BERABER ÖZ KÜLTÜRÜMÜZE BİR YOLCULUK YAPACAĞIZ’

“21-22-23 Haziran tarihlerinde muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yapacak olan Biga’mızda bizleri ne gibi etkinlikler bekliyor, kısaca bunların tanıtımını sizlere yapmak istiyorum. 21 Haziran Cuma günü 14.30’da Kapalı Pazar yerimizde coşkulu bir açılış gerçekleştireceğiz. Bu coşkuya ortak olmak için değerli halkımızı açılışımıza, bu tarihi ana gönülden davet ediyorum. Açılışımızın hemen ardından Türk sinemasının ve tiyatrosunun çok önemli bir sanatçısını ağırlamanın haklı gururunu hep birlikte yaşayacağız. Değerli sanatçımız Ahmet Yenilmez, geleneksel Türk tiyatrosundan Meddah gösterisiyle bizlerle beraber olacak ve hep beraber öz kültürümüze bir yolculuk yapacağız.”

‘SİRK EKİBİ İLE AİLELERİMİZ VE ÇOCUKLARIMIZ ÇOK EĞLENECEK’

“Kıymetli sanatçımızın Meddah gösterisinin ardından saat 16.00’da çocuklarımızın ve ailelerimizin sabırsızlıkla beklediği çocuk gösterilerine geçeceğiz “Troya Sirk” en coşkulu en heyecanlı ve en farklı gösterileriyle çocuklarımıza ve ailelerimize keyifli anlar yaşatacak, ailelerimiz ve çocuklarımız çok eğlenecek. Bu tarz aktivitelere yoğun bir katılım olduğundan ve çocuklarımızın daha çok eğlenmelerini istediğimizden Sirk ekibimiz 21-22-23 Haziran’da yani festival boyunca gösterilerine aralıksız devam edecek.”

  • Etiketler
  • Yorumla


Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz
error: Content is protected !!