SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Belediyespor’da yeni dönem yeni yönetim mi?

Ekonomik sıkıntılar içerisinde bulunan Çanakkale Belediyespor’a yeni bir sponsor bulundu. 3 As Sigorta A.Ş hatırı sayılır bir miktar ile Sponsorluk anlaşmasının imzalanması bekleniyor.

Bilindiği gibi Çanakkale Belediyespor Voleybol şubesi, bu sezon gösterdiği kötü performans ve yönetim aksaklıklarından dolayı bulunduğu Türkiye 1. Liginden düştü. Geçtiğimiz yıllarda sultanlar liginde mücadele eden Boğazın Sultanları önemli bir başarıya ve üne sahipti. 3. As Sigorta A.Ş Ortağı ve CEO’su Özer Önder’in özel girişimleri ile bu sponsorluk anlaşmasının yapılması bekleniyor.

Öğrenildiğine göre şirket yaklaşık 30 milyon liralık bir yatırımla Belediyespora katkıda bulunacak. Şirketin olmazssa olmazlarından birisinin ise Belediyespor Başkanı Levent Çetin’in istifa ederek koltuğunu boşaltması isteniyor. Yerine de kurulduğu günden bu yana yönetim kurulu üyesi olan Zabıta Müdürü Mustafa Ada’nın gelmesi. Bu arada Takımı hem Sultanlar ligine çıkma başarısı gösteren aynı zamanda da geçtiğimiz 1. Ligden ikinci lige düştüğünde takımın başında bulunan Vedat Mekik’in görevinde kalması şartı getirilmiş.

SON EKLENENLER
Scroll to Top