SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BELEDİYE ÇALIŞMALARININ ÖNCELİĞİ “AİLEM ÇAN”

Çan Belediye Başkanı Bülent ÖZ ve belediye personeli her güne “İşimiz Gücümüz ÇAN” diyerek başlıyor ve gerçekleştirilen her uygulamada “AİLEM ÇAN” diyerek ilçede yüzleri gülümsetiyor.

Çan Belediyesi Halkla İlişkiler personeli ilçede yeni bebeği olan aileleri düzenli olarak ziyaret ediyor ve ailelere küçükte olsa bir katkı sağlayacak hoş geldin bebek paketini hediye olarak veriyor.

 

Belediye Halkla İlişkiler personelinin çalışmalarına sık sık eşlik eden Başkan Bülent ÖZ, yeni doğan bebeği olan ailelere hediyelerini kendi takdim ediyor ve küçük hemşehrileriyle yakından ilgileniyor. Ziyaretleri hakkında bilgi veren Başkan Bülent ÖZ “Yaşam kaynağımız kanatsız meleklerimize aileleri ile beraber sağlıklı, huzurlu uzun bir ömür diliyoruz.” Açıklamalarında bulundu.

YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ

Çan Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıylaayrıca yardıma ve bakıma muhtaç yaşlı vatandaşları da unutmayarak yanında yer almaya devam ediyor.

Yaşlı ve ihtiyaç sahiplerini de ihmal etmeyerek sık sık ziyaret eden Başkan Bülent ÖZ, “Evlerinden çeşitli sebeplerden dolayı çıkamayan yaşlı, yatalak vatandaşların kişisel bakımlarının giderilmesi ve ihtiyacı olanlara tekerlekli sandalye temin edilmesi hizmeti ile yalnız olmadıklarını hissettirmeye çalışıyoruz.” Diye konuştu.

 

SON EKLENENLER
Scroll to Top