SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BBP Biga İlçe’de başkan Levent Taşkın seçildi

Büyük Birlik Partisi Biga İlçe Başkanlığı’nda seçimli olağanüstü genel kurulu bugün gerçekleştirildi. Genel Kurul’da tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Levent Taşkın yeniden üyelerin oyuyla seçilerek göreve geldi.

Büyük Birlik Partisi Biga İlçe Başkanlığı’nda seçimli olağanüstü genel kurulu bugün gerçekleştirildi. Genel Kurul’da tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Levent Taşkın yeniden üyelerin oyuyla seçilerek göreve geldi.

Genel Kurul’a Divan Başkanı Bahattin Aslan, katip üyeler Muhammet Ali Dağ, Enes Şahin, Oğuzhan Uğurlu önerildi ve seçildiler. Divan Kurulu’nun oluşturulmasının ardından ise Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla kongre başladı. Faaliyet Raporu ve Mali Rapor okundu ve ibra edildi. Ardından siyasi konuşmalara geçildi.

Büyük Birlik Partisi Çanakkale İl Başkanı Ramazan Demir, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve BBP Biga İlçe Başkanı Levent Taşkın genel kurula hitap ederek üyeleri ve misafirleri selamladılar.

“SİYASETİN DAHA İYİ NOKTAYA GELMESİ İÇİN…”

İlçe başkanlığı görevini en iyi şekilde yapmak ve siyasetin daha iyi noktalara gelmesi için çalışmak adına aday olduğunu dile getiren Levent Taşkın; “Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle bir kez daha anıyorum. Ruhu şad olsun. Liderimizin de dediği gibi siyaset, devlet meselelerinin gömleğinin ilk düğmesi gibidir. İlk düğme doğru iliklendiğinde tüm düğmelerin doğru iliklendiğini görürüz. Biz bu vesileyle  sevdalı olduğumuz vatadanımızda, siyasetin daha iyi bir noktaya gelmesi için genel başkanımız Mustafa Destici önderliğinde, davamız için il başkanımız Ramazan Demir’in yolunda gayretlerimizi gösteriyoruz. Günü geldiğinde milletimizin bizi en ileri noktaya taşıyacağına olan inancımızla bu göreve ve bu bayrağı taşımaya talibiz. Kongremize katılım sağlayan siz değerli hazirunu bir kez daha saygıyla selamlıyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Levent Taşkın başkanlığındaki yönetim şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler:

Ahmet Kurt, Ahmet Sarıoğulları, Selçuk Eraslan, Basri Etik, Alaettin Küçük, İsmail Gündoğan, Cahit Demir, Hayati Kaya, Oğuzhan Dal, Murat Sayan, Emrah Kamburoğlu, Ömer Doğru, Müjdat Şen.

SON EKLENENLER
motosiklet kazası: Bir kişi yaralandı

motosiklet kazası: Bir kişi yaralandı

28/11/2023 GÜNCEL

Biga da  meydana gelen tek taraflı trafik kazasında motosiklet sürücüsü yaralandı. Kazayı gören diğer sürücüler

Devamını Oku
“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

27/11/2023 GÜNCEL, SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi'nde aday adaylığı başvurusu için son günlere girilirken; CHP Karabiga Belde Başkanı Semih

Devamını Oku
Scroll to Top