SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BAŞKANLARDAN KAMU PERSONELİNE MEYVE İKRAMI

AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya hazırladıkları meyve paketlerini ziyaret ettikleri kamu çalışanlarına ikram etti.

Cumhur İttifakı çatısı altında uyum ve birliktelik içinde hareket eden AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya, Koronavirüs tedbirleri kapsamında başta sağlık çalışanları olmak üzere fedakârca hizmet veren kamu personelini ziyaret etti. Kamu çalışanlarına kolaylıklar dileyen başkanlar, meyve ikram ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İlk ziyaretini Biga Devlet Hastanesi’ne gerçekleştiren AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin ve MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya’ya AK Parti Biga Gençlik Kolları Başkanı Engin Tanrıkulu ve Biga Ülkü Ocakları 2. Başkanı Okay Karabiber de eşlik etti. Başhekim Dr. Erhan Büyük ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nursel Yılmaztürk, Koronavirüsle mücadele kapsamında yapılan sağlık çalışmaları hakkında bilgi verirken, kamu, özel ve Biga halkının desteklerinden dolayı teşekkür etti. Bir isteklerinin olup olmadığını soran başkanlar, sosyal mesafeyi koruyarak doktor ve hemşirelerle de sohbet ederek kolaylıklar diledi. Başkanlar, Özel Biga Can Hastanesi’ni de ziyaret ederek meyve ikramında bulundu.

Ardından, Güvemalanı Köyü mevkiindeki kontrol noktasına giden başkanlar, polis ve jandarmaya meyve paketi ikram etti. Biga İlçe Jandarma Komutanlığı, Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Biga İtfaiye Müdürlüğü’nü de ziyaret eden başkanlar, emniyet, itfaiye ve jandarma personeliyle sohbet etti ve meyve paketini verdi.

AK Parti Biga İlçe Başkanı Ahmet Şahin, “Ülkesi ve milleti için gece gündüz demeden fedakarca çalışan başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere jandarma, emniyet ve itfaiye çalışanlarımıza gece saatlerinde Cumhur İttifakı paydaşımız MHP İlçe Başkanımız Salih Altınkaya ile birlikte bir ziyaret gerçekleştirdik. Bu zor günlerde çok önemli bir görev icra ediyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun. Uyum ve birliktelik içinde bu sıkıntılı günleri de atlatarak güzel ve sağlıklı günlerde hem çalışmalarımızı gerçekleştirecek hem de keyifli zamanlar yaşayacağız” dedi.

MHP İlçe Başkanı Salih Altınkaya ise, “Vatanı ve milleti için hizmet eden kamu çalışanlarımızı özellikle gece saatlerinde nöbetleri başındayken ziyaret etmek bize mutluluk veriyor. Hep birlikte başımıza bela olan koronavirüs musibetini de başımızdan def edeceğiz inşallah. Bu süreçte birlik ve beraberliğimiz için mücadele eden herkese çok teşekkür ediyorum. Türk milletinin takdiri ve ufuk bayrağı olan Cumhur İttifakı ruhuyla kamu personelimiz ve milletimiz için elimizden geleni yapmaya çalışacağız” dedi.

SON EKLENENLER
motosiklet kazası: Bir kişi yaralandı

motosiklet kazası: Bir kişi yaralandı

28/11/2023 GÜNCEL

Biga da  meydana gelen tek taraflı trafik kazasında motosiklet sürücüsü yaralandı. Kazayı gören diğer sürücüler

Devamını Oku
“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

27/11/2023 GÜNCEL, SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi'nde aday adaylığı başvurusu için son günlere girilirken; CHP Karabiga Belde Başkanı Semih

Devamını Oku
Scroll to Top