SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

BAŞKAN SEPİCİ DUYURDU, HEDEF BİR AYDA BİN YENİ ÜYE

AK Parti Biga İlçe Başkanı Veteriner Hekim Hasan SEPİCİ Biga İlçe Teşkilatı olarak yeni bir üye kampanyasına başladıklarını gerçekleşecek Büyük Kongre öncesinde ve bu kampanya ile hedef bir ay süre içerisinde 1.000 yeni üye aileye kazandırmak.

Biga’nın en fazla üyesi olan kuruluş olan Biga AK Parti İlçe Başkanlığı bu kampanya ile üye sayısında devam artışı taçlandırmayı hedefliyor.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan AK Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici şunları söyledi:

“Davamız, kendi medeniyet değerlerimize yaslanıp, milletimizin sevinç, onur ve mutluluğunu esas alarak Türkiye’yi birlik, beraberlik, kardeşlik ve tam bağımsızlık içinde hakkettiği en yüksek konuma ulaştırmak ve bu uğurda göstereceğimiz çabayla Hakk’ın rızasına, milletimizin duasına talip olmak davasıdır. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, büyük ve güçlü Türkiye yolunda seni de aramızda görmek istiyoruz. Ailenizde veya çevrenizde partimize üyeliği bulunmayan herkesi AK Partimize üye olmaya, ailemize katılmaya davet ediyoruz. Çünkü üye olmak, ‘Bu güzel davada ben de varım’ demenin en somut şekli, bu güzel yolda farklı ve nitelikli bir sorumluluk üstlenmeye dair en güzel irade beyanıdır.

Ankara’da Genel Merkezimizin Büyük Kongre öncesinde Tüm teşkilat mensuplarımız ile başarılı bir kampanya yürütmeyi hedefliyoruz.Bu şekilde kampanyanın startını veriyoruz.Hayırlısıyla ay sonunda bin üye ve fazlasını hedefliyoruz.10.000’in üzerinde üye sayımız ile Biganın en kalabalık ailesiyiz.Yolumuza ailemizdeki mensupları arttırarak devam edeceğiz.Tüm dava arkadaşlarımızı kampanyamıza destek vermeye davet ediyorum”dedi.

SON EKLENENLER
motosiklet kazası: Bir kişi yaralandı

motosiklet kazası: Bir kişi yaralandı

28/11/2023 GÜNCEL

Biga da  meydana gelen tek taraflı trafik kazasında motosiklet sürücüsü yaralandı. Kazayı gören diğer sürücüler

Devamını Oku
“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

“Hep birlikte çok çalışarak başaracağız”

27/11/2023 GÜNCEL, SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi'nde aday adaylığı başvurusu için son günlere girilirken; CHP Karabiga Belde Başkanı Semih

Devamını Oku
Scroll to Top