reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Başkan Karataş’tan göz kamaştıran projeler |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 30 Ekim 2018 - 19:07:47
Başkan Karataş’tan göz kamaştıran projeler

reklam

reklam
Başkan Karataş’tan göz kamaştıran projeler

2009 yılından bu yana Karabiga’yı yöneten ve çehresini değiştiren Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Mart 2019 Yerel Seçimleri için de Cumhuriyet Halk Partisi’nin Karabiga adayı oldu.

CHP Genel Merkezi’nce adı oybirliğiyle açıklanan başarılı Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, parti ayrımı yapmaksızın çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Karataş; 27 odalı sosyal konut, hamam, Teras Kafeterya ve Halk Ekmek’in açılışlarını gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Karabiga Belediyesi’nin yeşil alan, park ve aydınlatma başta olmak üzere çevre düzenlemeleri sonrası yeni bir çehreye kavuşan Karabiga, her geçen gün ilgi odağı olmaya devam ediyor. Altyapı çalışmalarını tamamlayan, liman gelirleri başta olmak üzere doğru bütçe kullanımı ile borçsuz ve sorunsuz bir belediye ortaya çıkaran Karabiga Belediye Başkanı Karataş Biga Tribün’e özel açıklamalarda bulundu.

Başkan Karataş; “9.5 yılda Karabiga’yı belde sakinlerimizle birlikte yönettik. Beldemizin ihtiyaçlarını biliyor, beldemizi çok iyi tanıyor ve çözümleri de birlikte planladığımız için beldemiz büyümeye devam etti. Bu güzel beldeye hizmet etmeye devam etmek istiyorum. Burada yaşamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

İlk iki dönemimde temel sorunlarımızı çözmekle meşgul olduk. Ciddi sorunlarımız kalmadı. Artık kentimizi daha çok güzelleştirmeye yönelmemiz gerekiyor. Görsel olarak da hem deniz turizmi için hem de kalıcı ikamet için tercih edilen bir belde olmak istiyoruz. Bunu da başaracağımızı biliyorum. Son olarak sosyal konut, hamam, teras kafeterya ve Halk Ekmek projelerimizin açılışlarını gerçekleştireceğiz. Karabigamız için en güzelini ortaya çıkarmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz