reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | BAŞKAN KARATAŞ HALKIMIZIN MUTLULUGU BİZİM MUTLULUĞUMUZ DEDİ |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 12 Şubat 2019 - 14:27:42
BAŞKAN KARATAŞ HALKIMIZIN MUTLULUGU BİZİM MUTLULUĞUMUZ DEDİ

reklam

reklam
BAŞKAN KARATAŞ HALKIMIZIN MUTLULUGU BİZİM MUTLULUĞUMUZ DEDİ

Karabiga Belediyesinin projeleri hayata geçmeye devam ediyor. Daha önce açılan Belediye Oteli, Sosyal Tesisler, hamam’dan sonra 12 Şubat Salı günüde Belediye Halk Ekmek Fırını açılışı gerçekleşti.

Açılışa ev sahibi Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Biga Belediye İsmail Işık, CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Biga İlçe Başkanı Atilla Diren, AK Parti Karabiga Belediye Başkan Adayı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastıracı, Biga, Karabiga ve Gümüşçay Belediyeleri Meclis üyeleri, Biga Kent Konseyi Başkanı Sedat Şahin, Karabiga Halkı katıldı.
Açılış tanıtımı ve sunuculuğunu Karabiga Belediye Gençlik spor Kulübü Başkanı Zeki Kama yaptı. Açılışta konuşan Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş; “Değerli misafirlerimiz ve halkımız bu yağmurlu günde Karabigamız için önem arz eden iş yerimizin açılışı için burada olmanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Karabigamız gelişirken bizimde halkımız için hizmetlerimiz çoğalıyor. Bugün de Karabiga Belediyesi Halk Ekmek Fırınımızı açıyoruz. Burada şu anda günlük kapasitemiz 1500 iken ileriki günlerde günde 3000 ve 4000 ekmek çıkarabileceğiz.
Ekmeğimizin 220 gr. 75 krş’tan satılacak. Karabigamıza hayırlı olsun, açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Ardından CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan mikrofana geldi. Güneşhan açıklamasında “ Değerli Karabigalılar, protokol ve misafirler bu güzel tesisin açılışına hoş geldiniz. CHP Belediyelerimizin örneklerinden olan Karabiga Belediyemizi çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah 31 Mart seçimlerinde de Biga gibi Karabiga gibi belediyelerimiz yine sosyal demokrat belediyeler olarak devam edecekler. Katılan herkese teşekkür ediyor ve Muzaffer başkanı kutluyorum” dedi. Açılış ikramların ardından sona erdi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz