reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Başkan Kar: Biga bizi konuşacak! |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SPOR
  • 12 Mayıs 2018 - 08:30:00
Başkan Kar: Biga bizi konuşacak!

reklam

reklam
Başkan Kar: Biga bizi konuşacak!

Biga Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin çiçeği burnunda Başkanı Hakan Kar düzenlediği kahvaltıda önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Kar yaptığı açıklamada “ilk icraatımız taraftarlar derneği farkımızı bir an önce hayata geçirmek olacak, ramazan ayı sonuna yetiştirmeyi düşünüyoruz, ramazan bayramı sonrası hatıra ormanı için çalışmalara başlayacağız, açılışına da kulübümüzden bir yöneticilerimizi davet edeceğiz, derneğimiz aktif olacak, Biga’da herkes bizi konuşacak, derneğimize sahip çıkıp, Biga’da çıtayı yukarıya çıkarmayı hedefliyoruz. Yönetimimizle birlikte İstanbul’daki maçlara en az otuz kombine biletli taraftarımız ile otobüs kaldıracağız, bayramdan sonra üyelerimizle birlikte bir yurtdışı seyahat planımız var, üyelerimize Galatasaraylı olmanın farkını yaşatacağız. Davet edildiğimiz tüm sivil toplum kuruluşlarının etkinliklerine katılmak istiyoruz, evinde üşüyen vatandaşımıza da, hasta olan vatandaşımıza da destek vereceğiz, kısacası her taşın altından çıkmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Hakan Kar yönetimindeki Biga Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu görev dağılımı ise şu şekilde;

Başkan: Hakan Kar
Başkan Yardımcısı: Veli Gök
Münasip Üye: Reyhan Kaya
Lokal Sorumlusu: Can Bayın
Veznedar: Hakan Kar
Basın Sorumlusu: Nadir Manav
Sportif İlişkiler ve Organizasyon: Osman Gemici

  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz