reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Başkan Işık, rakiplerini beklemeden açılışı yapıyor |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 15 Ocak 2019 - 17:03:22
Başkan Işık, rakiplerini beklemeden açılışı yapıyor

reklam

reklam
Başkan Işık, rakiplerini beklemeden açılışı yapıyor

Biga’da yerel seçimler öncesi adaylığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından Biga’da açıklanan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Seçim Koordinasyon Merkezi’ni açmaya hazırlanıyor. 18 Ocak Cuma günü, Cuma Namazının ardından saat 14:00 sıralarında açılışın gerçekleşmesi bekleniyor.

Biga Belediye Başkanı ve 2019 Yerel Seçimleri için de Cumhuriyet Halk Partisi’nin Biga Belediye Başkan Adayı olan İsmail Işık bir çağrıda bulunarak; “Yüreği umut dolu kardeşim. Umudun başka bahara kalmasın. Bu 31 Mart hepimizin baharı olsun! Yeniden başlamanın tam zamanı! Bigamızı üreten insanların şehri haline getirmek için yeniden kolları sıvayalım. Sen, ben, o, bizim partiden, sizin partiden ayrımını boşverin. 5 yılda partili partisiz ayrımı yapmaksızın hep birlikte başardık. Daha güzelini yine hep birlikte başaracağız. 18 Ocak Cuma günü, Cuma Namazının ardından, saat 14:00’te Küçük Şadırvan Meydanı’nda gerçekleştireceğimiz Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında buluşalım” ifadelerini kullandı.

Küçük Şadırvan Meydanı’nda gerçekleşecek seçim koordinasyon merkezi açılışı için binanın dış cephesine Başkan Işık’ın ‘Biga Bizim İsmail’le Güzel’ ve ‘Daha güzelini hep birlikte başaracağız’ sloganları asıldı. Aynı zamanda Başkan Işık’ın Çınarlık Parkı’nda kararlı bir yürüyüşüyle dikkat çeken fotoğrafı da yine Seçim Koordinasyon Merkezi’nin dış cephesine asıldı.

Biga’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin Biga Belediye Başkan Adayı Enver Koç olarak netleşirken, Adalet ve Kalkınma Partisi cephesinden henüz net bir açıklama yapılmadı. Sosyal medyada Adalet ve Kalkınma Partililer tarafından adaylık açıklaması ve tebrikleri gelirken, partinin İl Başkanlığı ise bu açıklamaları yalanlamıştı.

Biga Belediye Başkanı ve Adayı olan İsmail Işık ise rakipleri tamamen ortaya çıkmadan Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ilk açacak isim olarak dikkat çekiyor.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz