reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Başkan Işık, oda temsilcileriyle buluştu |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 16 Ekim 2018 - 11:44:29
Başkan Işık, oda temsilcileriyle buluştu

reklam

reklam
Başkan Işık, oda temsilcileriyle buluştu

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık; Biga’daki esnaf odalarının temsilcileriyle kahvaltıda buluştu.

Biga Şehir Parkı’nda gerçekleşen kahvaltılı toplantıya Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur ve yönetimi, Biga Şoförler Odası Başkanı Sait Tanur ve yönetimi, Biga Lokantacılar ve Köfteciler Odası Başkanı Emin Aktaş ve yönetimi katıldılar. Biga Kahveciler Odası Başkanı Ahmet Ünal ise rahatsızlığı nedeniyle toplantıya katılamadı.

Sivil toplum kuruluşları, meslek odaları temsilcileri ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, sorunları ve çözüm önerilerini tartışırken aynı zamanda meslek odaları temsilcilerinin isteklerini dinledi. Oda temsilcilerinin sorunlarını dinlerken, Başkan Işık sık sık not aldı.

Toplantıda sanayi sitesi, galericiler sitesi, kamyon garajı, şehir içi yolların yapılması, kanalizasyon hattı çalışmaları, şehir içi yolcu taşınması ile ilgili istekler, okullarca düzenlenen kermesler başta olmak üzere çok sayıda konuda görüş alışverişinde bulunuldu.

Biga Belediye Başkanı Işık toplantı sonunda; “Sorunları olanların çözümü de en iyi bilenler olduklarını biliyoruz. Birlikte ve yerinden yönetim anlayışını bu nedenle çok önemsiyoruz. Esnaf odalarımızın temsilcileriyle zaman zaman gerçekleştirdiğimiz olağan değerlendirme toplantımızı Şehir Parkı’nda yaptık. Verimli bir toplantı oldu. Katılan esnaf odaları başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyor; rahatsızlığı nedeniyle katılamayan Biga Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Ünal’a ise geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” mesajını paylaştı.

Toplantının ardından Şehir Parkı kafeteryası önünde hatıra fotoğrafı çektirildi ve toplantı sona erdi.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz