reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Başkan Işık; kara propagandaya karşı telefon numarasını dağıttı |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 4 Şubat 2019 - 18:07:44
Başkan Işık; kara propagandaya karşı telefon numarasını dağıttı

reklam

reklam
Başkan Işık; kara propagandaya karşı telefon numarasını dağıttı

Biga Belediye Başkanı ve CHP’li Aday İsmail Işık, Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle buluşmaya devam ediyor. Minerpolin ve Dekorister firmalarında işçilerle görüşen Biga Belediye Başkanı ve CHP’li Aday İsmail Işık’a Belediye Meclis Üyesi Recai Cesur eşlik etti.

Minerpolin’de işçilerin çay molasına katılan Başkan Işık, daha sonra Decorties’te işçilerle birlikte yemek yedi. Firma patronlarıyla da sohbet eden Başkan İsmail Işık, yerel gündem ve Biga’nın gelişimi hakkında fikir alışverişinde bulundu.

“SİYASİ ORTAMI GERMEYE GEREK YOK”
İki firmada da işçilerle konuşan Biga Belediye Başkanı ve CHP’li Aday Işık, “Bazı kara propaganda içeren dedikoduları duyuyorum. Bu dedikodular belirli kaynaklardan yayılıyor. Hepsinin farkındayız. Belirli yayın organları tamamen kara propaganda amaçlı kullanılıyor. Görüyoruz. Bigamızın son 5 yılda yaşadığı değişimin ve gelişimin farkında olmayan yoktur. Biz her türlü engelleme çabasına, her türlü sıkıntıya rağmen çok güzel işler başardık. Bunu vatandaşlarımızdan aldığımız enerjiyle ve güvenle gerçekleştirdik. Bigamızda hem güzel işler başardık hem de güzel bir birliktelik ortamı yakaladık. Tabiki bu süreçlerden rahatsız olanlar çıkıyor. Bigamızın gelişmesini engellemek isteyenler olabiliyor. Yerel seçim sürecinin sakin ve güzel bir şekilde geçmesi herkesin yararına olacak. İnsanımız ekonomik sıkıntılar nedeniyle zaten gergin. Siyasi gerginlik kimsenin yararına olmaz” dedi.

“5 YILDIR BİRLİKTE HİZMET EDİYORUZ”
Biga’da 5 yılda yaptıklarından bahseden Biga Belediye Başkanı ve CHP’li Aday İsmail Işık, “Gerçekleştirdiğimiz projeler, ortaya koyduğumuz vizyon, aydınlık gelecek hedefimiz herkesin gözü önünde. Şehir Parkı’na karşı çıkanlar, bugün Şehir Parkı’nın kendi projeleri olduğunu söylüyorlar. Biz Bigamızın yeşil alanlarını arttırdık. Bigamızın gelecek vizyonunu çizdik. Atatürk Kültür Merkezi’ni inşa etmekle kalmadık, binanın içini doldurmayı da başardık. Doğumdan ölüme vatandaşlarımızın yanında olmaya özen gösterdik. Biga Belediyesi’ne vatandaşımıza açtık. 7/24 belediyecilik hizmetlerini halkımızla buluşturduk. Sorunların çözümünü vatandaşlarımızla beraber gerçekleştirdik. Bir bölgede iş yapacaksak, o bölge sakinleriyle buluştuk. Bigamıza hep birlikte hizmet ettik. 5 yıl bu şekilde çalıştık. Bundan sonra da böyle devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“TELEFON NUMARAMDAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ”
2014 yılındaki yerel seçimlerde seçmenlere kartvizit dağıttıklarını söyleyen CHP’li Aday İsmail Işık, “Geçtiğimiz seçim döneminde olduğu gibi yine telefon numaramı ve iletişim bilgilerimi dağıtıyoruz. Seçim ofislerimizin giydirmelerinde de telefon numaram ve iletişim bilgilerim yer alıyor. Dileyen herkes ulaşabilir. Hesabını veremeyeceğimiz hiçbir çalışmanın içinde olmadık, olmayacağız. Bigamızı hep birlikte güzelleştirdik. Daha güzelini yine hep birlikte başaracağız.” şeklinde konuştu.

  • Etiketler
  • Yorumla

reklam
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz