reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Başkan Işık, Doğtaş’ta konuştu: Sadece 5 yılda cazibe merkezi olduk! |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 2 Şubat 2019 - 05:35:37
Başkan Işık, Doğtaş’ta konuştu: Sadece 5 yılda cazibe merkezi olduk!

reklam

reklam
Başkan Işık, Doğtaş’ta konuştu: Sadece 5 yılda cazibe merkezi olduk!

Biga’yı 5 yıl gibi kısa bir sürede farklı bir çehreye kavuşturan ekibin başındaki isim Biga Belediye Başkanı ve CHP’li Başkan Adayı İsmail Işık, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Güne Helvacı Kıraathanesi’nde esnaflarla kahvaltı yaparak başlayan Başkan Işık, ardından Doğtaş’ta işçilerle buluştu.

Yemekhane işçilere hitabe konuşan Başkan Işık; “Doğtaş ile ne kadar övünsek azdır. Ben her zaman Doğtaş’ın müdürlerine ve sahiplerine ‘Allah size daha çok versin. Siz bir Doğtaş daha açın. İnsanlar burada çalışsın, buradan yararlansın. Siz de Biga’nın ekonomisine, gelişimine ve kalkınmasına katkı verin’ demişimdir. İnşallah ülkemizin yaşadığı ekonomik sıkıntılardan en az etkilenen kurumlardan bir tanesi olacaktır. Bu sıkıntılı günler de geçecektir inşallah. Hepimiz için de çok daha güzel günler göreceğimize ben inanıyorum. Bunun için sizler de inanıyorsunuz biliyorum. Biz kavgayla, birbirimizle uğraşmakla zaman kaybedemeyiz. Biz ilçemize kafa yoruyor, daha başka nasıl projeler üretebiliriz diye durmadan çalışıyoruz.” dedi.

Biga’da makam-mevki ayırmadan tüm vatandaşlara eşit yaklaştığını dile getiren Başkan Işık; “5 yıl önce bana ‘Bizim İsmail’ diyerek bu kente hizmet etme onurunu verdiniz. Ben de sizlerden aldığım güçle, makam-mevki, partili-partisiz ayırmaksızın Bigamız için, sizler için ekibimle birlikte çalıştım. Bugün de sizin İsmail olarak karşınızdayım. Sizin İsmail olmaktan dolayı her zaman gurur duydum. Allah nasip ederse, sizler de desteklerseniz yine bir 5 yıl daha bu kente hizmet edecek, aydınlık bir gelecek, daha mutlu bir Biga vizyonumuzu kalıcı hale getirmek için kolları sıvayacağız.” ifadelerini kullandı.

“Biga bize miras kalmadı. Biz Bigamızı çocuklarımızdan emanet aldık.” diyen Biga Belediye Başkanı İsmail Işık; “Bigamızın son 5 yılını iyi değerlendirin. Biga’dan çevre ilçelere gidiyorduk. 5 yılda bambaşka bir Biga ortaya çıkardık. Şimdi çevre ilçelerden Biga’ya ziyaretçi akını var. Atatürk Kültür Merkezi’nde tiyatro izlemek isteyenler çevre ilçelerden geliyorlar. Çocuklarımızın hayal dünyalarını genişletecek, çocuklarımızı geleceğe daha donanımlı hazırlayacak etkinlikler yapıyoruz. Kreşlerimizde Bigamızı aydınlık yarınlara taşıyacak donanımlı nesillerimizi yetiştiriyoruz. Ben Bigamızı hep birlikte daha güzel yapacağımıza inanıyorum. Bu konuda inancım tam. Yeter ki, hep birlikte mücadele edebilelim” ifadelerini kullandı.

İşçilerle birlikte yemek yedikten sonra Cuma Namazına geçen Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, daha sonra Doğtaş’tan ayrıldı.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz