SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Başkan Erdoğan’dan Mevlid Kandili Mesajı

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Mevlid Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında hemşehrilerinin kandilini kutladı.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed (S.A.V)’in dünyaya teşrifi dolayısıyla hicri takvime göre rebiülevvel ayının 12’nci günü idrak edilen Mevlid Kandilinin tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni etti.

Başkan Erdoğan mesajında, “Peygamber Efendimiz yeryüzünü şereflendirdiğinde onunla birlikte alemlere rahmet, feyz ve bereket geldi. Aynı zamanda kutlu Peygamberin ümmeti olarak kurtuluşa çıkış kapısını araladık. O’nun rehberliği yolunda ilerlerken, şefkatini, vicdanını, güvenilirliğini ve sabrını kendimize şiar edindik. Alemlere rahmet olarak gönderilen ve insanlığa hakkı, hakikati, adaleti, merhameti anlatan; hukuku, hikmeti ve güzel ahlakı gösteren Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in dünyaya teşrif ettiği bu mübarek gecenin hayırlara vesile olması diliyorum. O’nun ahlakı ile ahlaklanan, emin bir ümmet olmayı Rabbim bizlere nasip etsin. “Peygamberimiz ve Çocuk” temasıyla kutlanan 2020 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası’nı da kutlayarak hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Öte yandan Peygamber Efendimize dil uzatan Charlie Hebdo dergisini yaptığı alçak provakasyonu ve Peygamber Efendimizi hedef alan karikatürleri savunduğu ve İslam karşıtı tutumundan dolayı Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’u şiddetle kınıyorum” dedi.

SON EKLENENLER
Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

Gümüşçay Belediyesi’nden Toplu Konut Müjdesi

08/12/2023 GÜNCEL

Gümüşçay Belediyesi, dar gelirli vatandaşların konut sahibi olabilmesi için proje başlattı. Gümüşçay Belediyesi tarafından yapılan

Devamını Oku
Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

Çetin, belediye meclis üyeliği için başvurdu

08/12/2023 GÜNCEL

Geçmiş yıllarda Biga Belediyesi'nde temizlik işlerini yöneten Nihat Yaşar Çetin, Cumhuriyet Halk Partisi'ne Biga Belediye

Devamını Oku
Scroll to Top