reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » SİYASET
  • 15 Ekim 2020 - 12:17:43
Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret

reklam

reklam
Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Keşan, Gaziosmanpaşa ve Başakşehir Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ziyaret ederek, belediye çalışmaları ve projelerle ilgili istişarelerde bulunup Biga’ya davet etti. Başkan Erdoğan’a, Biga Belediyesi Başkan Yardımcısı Sıtkı Keçeci ve Meclis Üyesi Cahit Bakan eşlik ederken, Erdoğan yaptığı değerlendirmede, “Laf değil iş üreteceğiz. Biga’mızı marka şehir yapmak adına Belediye başkanlarımız ile istişarelerde bulunduk. Biga için planladığımız çalışmalara dair örnek modelleri inceledik. Her şey Biga’mız için” dedi.

“HER ALANDA İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Belediye çalışmaları ile ilgili İstanbul’a giden Başkan Erdoğan ve heyetinin ilk ziyareti Keşan Belediyesi’ne oldu. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile buluşan Başkan Erdoğan, belediyeler arası işbirliği içinde yapacakları çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Başkan Erdoğan, “AK Parti Edirne Milletvekilimiz Dr. Fatma Aksal’ı, AK Parti Edirne İl Başkanımız Belgin İba’yı, Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’nu ve AK Parti Keşan İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç’ı ziyaret ettik. Misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Mustafa başkanımla, belediyeler arası işbirliği içinde yapacağımız çalışmalarla verimli görüşmeler sağladık. Eğitimden sosyal yaşama, ulaşımdan turizme, sanattan spora kadar hemen her alanda işbirliği içinde çalışacağız” dedi.

“EĞİTİMDEN SOSYAL YAŞAMA, SANATTAN SPORA HER ALANDA İŞBİRLİĞİ YAPACAĞIZ”

Keşan’dan İstanbul’a hareket eden Başkan Erdoğan, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’yı ziyaret etti. Görüşme sonrası açıklamada bulunan Başkan Erdoğan, “Başkanımız ile eğitimden sosyal yaşama, sanattan spora her alanda işbirliği içinde yapacağımız çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Kıymetli Başkanımıza misafirperverliği ve hoş sohbeti için teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu. Başkan Usta ise, “Çanakkale Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan beyi belediyemizde misafir ettik. Nazik ziyaretleri sebebiyle kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

“GÖNÜLLERİN ŞEHRİ BİGA’MIZDA AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIZ”

Başkan Erdoğan ve heyetinin bir sonraki durağı ise Başakşehir Belediyesi oldu. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile buluşan Başkan Erdoğan verimli bir görüşme sağladı. Başkan Erdoğan yaptığı açıklamada, “Başakşehir Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu’nu ziyaret ederek ilçelerimizin gelişimi, vatandaşlarımızın refahı için güçbirliği yapacağımız konular hakkında istişarelerde bulunduk. Başkanımızı ve tüm Başakşehir’li dostlarımızı Gönüllerin Şehri Biga’mızda ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirterek kendilerini ilçemize davet ettik. Kıymetli Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN KARTOĞLU: ÜZERİMDE KALMASIN

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ise, “Şehitler diyarı Çanakkalemizin Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan misafirimiz oldu. Başkanımız, komşularımıza selamlarını ve pırıl pırıl sahili ile nice güzellikleri barındıran Biga’yı gezip görmelerini iletmemi söyledi. Üzerimde kalmasın” dedi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz