reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
BİGA TRİBÜN | BAŞKAN ERDOĞAN, GAZETECİLERİN BASIN BAYRAMINI KUTLADI |
reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam reklam
  • Ana Sayfa » GÜNCEL
  • 24 Temmuz 2019 - 10:44:32
BAŞKAN ERDOĞAN, GAZETECİLERİN BASIN BAYRAMINI KUTLADI

reklam

reklam
BAŞKAN ERDOĞAN, GAZETECİLERİN BASIN BAYRAMINI KUTLADI

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yerel medya çalışanlarıyla bir araya geldi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga’da görev yapan basın mensuplarıyla Sardunya Cafe Restaurant’ta düzenlenen kahvaltı programında buluştu. Gazetecilerin, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlayan Başkan Erdoğan, gündeme ilişkin soruları yanıtlayarak günün anısına hediye takdim etti.

Basın mensuplarının özel günlerinden biri olan 24 Temmuz’da gazetecilerle bir arada olmaktan dolayı mutluluğunu ifade eden Başkan Erdoğan, “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nız kutlu olsun. Günün ilk saatlerinde sizlerle bir araya gelip bu özel gününüzü kutlamak ve birlikte olmak istedik. Basın gerek yerel gerek ulusal düzeyde halkımızın doğru haber alması ve bilgi edinmesiyle birlikte demokrasimiz için olmazsa olmazımızdır. Mesleğini ilkeli ve doğru yapan tüm basın mensubu arkadaşımızın biz de her zaman yanındayız” dedi.

Basının önemine değinen Başkan Erdoğan, “Basının önem ve gerekliliğini son olarak 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesinde hep birlikte gördük. O gece Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısını hem mensubu oldukları kitle iletişim araçlarından hem de sosyal medyadan halka aktaran basınımız kutsal bir görev icra etmiş oldu. Öte yandan ilçemizde de ulusal ile ilgili bir haber olduğu zaman hızlı ve etkili bir şekilde Biga’mızın adını duyuyoruz” diye konuştu.

31 Mart yerel seçim kampanyası sürecindeki unutamadığı bir anı anlatan Başkan Erdoğan, “Seçim çalışmaları sürecinde yürüyüş esnasında biz normal yürüyüşümüzü devam ettirirken, sizlerin geri geri yürümenizi ve çeşitli zorluklara karşılaşmanızı hiç unutamıyorum. Her mesleğin zorlukları olduğu gibi sizin mesleğinizin de güçlükleri var ve ortaya koyduğunuz çalışmalarla sizleri takdir ediyoruz. Biga basın anlamında da çok güçlü bir ilçemiz. Halkımızın yöneticilerle arasında her zaman bir köprü vazifesi görüyor. Ben katılımlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, mesleğinizde kazasız, belasız başarılı bir çalışma dileyerek 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nızı kutluyorum” diye konuştu.

Basın mensupları da Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a nazik davetleri ve özel günlerini kutladığı için teşekkür etti. Toplantı karşılıklı sohbet ve günün anısına fotoğraf çekimiyle sona erdi.

  • Etiketler
  • Yorumla


reklam
Gemici
Gemici
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
reklam
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz