SON DAKİKA

Sosyal Medyada Paylaş

Başkan Erdoğan: Biga’mızın Sorunlarını İstişareyle Çözüyoruz

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Cumhuriyet Mahallesi’nde güne başlayıp esnaf ve vatandaşlarla kahvaltı yaptı.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı duyurusunda “Kıymetli hemşehrilerim; Yarın sabah saat 09:00’da Çiçeklidede Meydanımızdaki Gençlik Kıraathanesi’nde kahvaltıdayız. Çaylar simitler bizden, bekleriz” ifadelerine yer vererek davette bulundu.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı İsmail Göven, Biga Belediye Başkan Yardımcıları Nazım Hikmet Keskiner ve Sıtkı Keçeci ile birim müdürlerinin eşlik ettiği kahvaltı programında vatandaşlarla ve bölgedeki esnafla bir araya gelen Başkan Erdoğan, talep ve önerileri dinleyerek hem Biga Belediyesi’nin proje ve çalışmalarını anlattı hem de fikir alışverişinde bulundu.

Hemşehrileriyle her zaman gönülden gönüle köprü kurduklarını belirten Başkan Erdoğan, “Bugün güne Çiçeklidede mahallemizi ziyaretimiz ile başladık. Simidimizi paylaşıp, sıcak çayımızı yudumlayarak esnaf ve vatandaşlarımızla dertleştik. Elbette ki son iki yıldır tüm dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen Koronavirüs vakası vatandaşlarımızla yakından bir araya gelmemize, birbirimize dokunmamıza engel olmasına rağmen halkımızı dinlemeyi hiç ihmal etmedik. Ortak akıl ve birlikte yönetim ilkesiyle Biga’mızın sorunlarını hep istişareyle çözmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın isteklerine göre çalışma ve projelerimizi şekillendiriyoruz. Derdimiz, halkımızı ve esnafımızı dinlemek her zaman onların yanında olmaktır. Güzel sohbetleri için tüm mahalle halkımıza ve esnafımıza gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Başkan Erdoğan, kahvaltı programının ardından vatandaşların istek ve şikayetlerini yerinde inceledi.

SON EKLENENLER
Scroll to Top